4. 9. 2017  |  Aktuality wellness centra

Nový ceník od září

Nic před vámi nechceme schovávat. Ani nový ceník.

Po dvou letech jsme museli přistoupit k menšímu zdražení. Ceny vstupů do posilovny a na cvičení jsme navýšili řádově o 10 až 20 Kč. K úpravám došlo i u několika dalších služeb. Chceme, abyste věděli, proč se tak stalo.

Hlavní důvody jsou dva. Náklady na provoz celého našeho zařízení jsou každý rok vyšší a vyšší. A pokud chceme udržet nějakou kvalitu, tak ačkoliv nám to není úplně příjemné, tak musíme navýšení nákladů do cen promítnout.

 

A druhý důvod je ten, že chceme jít cestou kvalitního, komfortního, čistého a neustále se zlepšujícího fitka, které jde s dobou a kde budete potkávat příjemný personál. A hlavně kde se budete cítit dobře. To všechno něco stojí a my z toho nechceme v žádném bodě ustupovat.

Snad vidíte a oceňujete naši snahu v posledních letech a měsících naše fitko zdokonalovat. Spoustu věcí jsme již udělali a hromadu nových projektů máme ještě v plánu. Nasloucháme vašim přáním a požadavkům.

Věříme, že oceníte i fakt, že v ceníku nic neschováváme. Nenajdete v něm žádné pasti, žádné hvězdičky, skryté odkazy, ceny jsou dané a nabídka je uzpůsobená pro pravidelné i občasné návštěvníky.

Přiznáváme, že při změně ceníku jsme trochu nadržovali našim stálým zákazníkům a ceny všech permanentek zůstávají stejné jako doposud. Dokonce lze nově využít 20% slevu pro studenty, seniory a invalidy i na časové permanentky.

Z vašich prvních reakcí usuzujeme, že naše kroky snad chápete. Děkujeme, že při nás stojíte.

Kompletní nový ceník zde.


Řekli o nás

Miloš Ch.

Rodinná atmosféra, ochotní a skvělí lidé a perfektně vybavené - posilovna, sauna, whirlpool, ricochet... Není co vytknout!


Otevírací doba

Po-Pá 6.30 - 22.00
So 09.00 - 20.00
Ne 10.00 - 22.00