Časté dotazy

Proč si vybrat vaše centrum?

Nejsme velké a neosobní komerční fitness centrum. Co děláme, nás baví a chceme, aby to u nás bavilo i vás. Přes širokou nabídku služeb se snažíme držet příjemné spíše rodinné prostředí a pozitivní atmosféru s osobním přístupem. Zakládáme si na profesionalitě našich instruktorů a samozřejmostí je maximální udržování čistoty a hygieny.

Vedle široké škály skupinových lekcí, profesionálně vybavené posilovny s kardiozónou a wellness služeb, nabízíme také jako jedno z mála sportovních center ricochet - hravý moderní raketový sport podobný squashi.  

Zaměstnavatel mě podporuje v aktivním využívání volného času. Je možné tuto podporu u vás využít?

Ano. Přijímáme volnočasové poukázky Sodexo, Ticket Benefit a Unišek. Spolupracujeme s benefitními společnostmi MultiSport Benefit, Benefit Plus ad. Rádi však také vypracujeme nabídku na míru, která vám bude vyhovovat dle upřednosťovaných služeb, četnosti návštěv apod.

Chtěl/a bych začít chodit do posilovny, ale nemám žádné zkušenosti. Nevím jak na to a nechci si ublížit. Pomůžete mi?

V takovémto případě vám doporučíme jednoho z našich zkušených osobních trenérů. Ti vám pomohou nejen se cvičením, technikou a motivací, ale i například s úpravou jídelníčku. Samozřejmostí je vstupní diagnostika. Důležitá zásada je, že ne každý člověk může cvičít stejně. Trenéra lze domluvit i na ricochet.

Chtěl/a bych svým blízkým věnovat nevšední dárek. Můžete pomoci?

Můžeme a rádi :-) Na služby u nás vám vystavíme dárkový poukaz či vám připravíme program na míru. Lze tak zkombinovat cvičení v posilovně, skupinová cvičení, saunu či privátní vířivku.

Chtěl/a bych se podívat, co vše u vás nabízíte. Mohu přijít?

Samozřejmě. Na vlastní oči je to stejně nejlepší. Pokud nebudeme mít frmol, rádi Vás naším centrem provedeme, poradíme, vysvětlíme...Abychom na vás však měli dostatek času, budeme rádi, když se předem nahlásíte. Ale necháme to na vás :-)

Je možné se na lekce či ostatní služby rezervovat jiným způsobem než po telefonu či na recepci?

Ano. Na recepci vám rádi zřídíme přístup do online rezervačního systému, přes který si posléze budete moci vše sami rezervovat. A popřípadě i odhlašovat. 

Je nutné se na skupinové lekce rezervovat?

Vždy je lepší si místo zarezervovat. U některých lekcí je důležité znát počet přihlášených dopředu. U jiných zase hrozí nebezpečí, že by na vás bez rezervace nemuselo zbýt místo. Před rezervací si prosím prostudujte náš rezervační řád.

Je u vás možné platit kartou či benefitními poukázkami?

Ano. Přijímáme většinu druhů benefitních poukázek a samozřejmostí je i možnost platby kartou.

Chtěl/a bych navštěvovat cvičení pro děti. Jak mám postupovat?

Cvičení pro děti v našem centru zajišťuje Pohyb dětem. Více informací o nabídkách cvičení, rezervacích, platbách apod. naleznete na www.pohyb-detem.cz.


Řekli o nás

Jan Š.

Rozhodně doporučuji, fajn prostředí, příjemný personál, tři ricocherové kurty, vybavená posilovna a mnoho dalších aktivit :)


Otevírací doba

Po-Pá 6.30 - 22.00
So 09.00 - 20.00
Ne 10.00 - 22.00