Proč si s námi začít?


  • Nesvazujeme smlouvami ani členstvím

Je na vás, jestli si vyberete jednorázové vstupy, měsíční, roční nebo třeba kreditovou permanentku. Dáváme na výběr, netlačíme a nemanipulujeme.

  • Jsme české rodinné fitness s více než 10 letou tradicí

Nejsme další nadnárodní řetězec. Na Palmovce fungujeme od roku 2005. Za naši práci jsme například již získali ocenění za nejlepší sportoviště na Praze 8 nebo 3. místo ve Fitness roku Čechy. V roce 2012 jsme pořádali mistrovství světa v ricochetu.

  • U nás najdete vše, co hledáte

Na 1200m2 nabízíme vše, co potřebujete. Fitness, funkční zónu, kardiozónu, nespočet skupinových lekcí, solária, saunu, privátní saunu, vířivku, ricochet (squash), dětský koutek a další.

  • Běhání u nás baví

V naší výjimečné Spoteee Running Zone poběžíte po nepoznaných krajích, okolo hradů a zámků, po malebných uličkách evropských i českých měst a v krásných přírodních scenériích. Nekoukáte do zdi ani na televizní programy, ale běh si užíváte jako nikdy předtím.

  • Stroje máme v posilovně, ne na recepci nebo mezi trenéry

Na recepci vás neobsluhuje figurína s prázdným úsměvem. Se cvičením vám nebude pomáhat namyšlená hromada svalů. U nás najdete milé a opravdové lidi s osobním přístupem, kteří rádi pomohou.

  • Práce s vámi nás baví a děláme ji s nadšením

Fitness, wellness a zdravý životní styl nás baví a chceme, aby bavil i vás.

 


Řekli o nás

Petr Sedláček

Do Světa pod Palmovkou jsem začal chodit kvůli posilovně, protože se mi ostatní smáli, že jsem příliš slabý. Toto centrum mám pár kroků od místa kde bydlím, tak mě přemlouvání se po...


Otevírací doba

Po-Pá 6.30 - 22.00
So 09.00 - 20.00
Ne 10.00 - 22.00