Proč si s námi začít?


  • Nesvazujeme smlouvami ani členstvím

Je na vás, jestli si vyberete jednorázové vstupy, měsíční, roční nebo třeba kreditovou permanentku. Dáváme na výběr, netlačíme a nemanipulujeme.

  • Jsme české rodinné fitness s více než 10 letou tradicí

Nejsme další nadnárodní řetězec. Na Palmovce fungujeme od roku 2005. Za naši práci jsme například již získali ocenění za nejlepší sportoviště na Praze 8 nebo 3. místo ve Fitness roku Čechy. V roce 2012 jsme pořádali mistrovství světa v ricochetu.

  • U nás najdete vše, co hledáte

Na 1200m2 nabízíme vše, co potřebujete. Fitness, funkční zónu, kardiozónu, nespočet skupinových lekcí, solária, saunu, privátní saunu, vířivku, ricochet (squash), dětský koutek a další.

  • Běhání u nás baví

V naší výjimečné Spoteee Running Zone poběžíte po nepoznaných krajích, okolo hradů a zámků, po malebných uličkách evropských i českých měst a v krásných přírodních scenériích. Nekoukáte do zdi ani na televizní programy, ale běh si užíváte jako nikdy předtím.

  • Stroje máme v posilovně, ne na recepci nebo mezi trenéry

Na recepci vás neobsluhuje figurína s prázdným úsměvem. Se cvičením vám nebude pomáhat namyšlená hromada svalů. U nás najdete milé a opravdové lidi s osobním přístupem, kteří rádi pomohou.

  • Práce s vámi nás baví a děláme ji s nadšením

Fitness, wellness a zdravý životní styl nás baví a chceme, aby bavil i vás.

 


Řekli o nás

Jan Š.

Rozhodně doporučuji, fajn prostředí, příjemný personál, tři ricocherové kurty, vybavená posilovna a mnoho dalších aktivit :)


Otevírací doba

Po-Pá 6.30 - 22.00
So 09.00 - 20.00
Ne 10.00 - 22.00