Řekli o nás

Nově jsme naše webové stránky rozšířili o novou sekci "Řekli o nás". Nechceme jít častou cestou vymýšlení vlastních obdivných příspěvků. Chtěli bychom, aby příspěvky byly opravdu od vás zákazníků, aby byly pravdivé a aby na jejich základě noví zákazníci byli schopni odhadnout, co je u nás čeká. Proto bychom vás chtěli požádat o zaslání krátkých a výstižných komentářů k našemu centru a vaší spokojenosti u nás. A to na emailovou adresu pulkrab@svetpodpalmovkou.cz. Pro nejlepší příspěvky určitě nalezneme vhodný způsob odměny :-) Děkujeme. 

Svět pod Palmovkou

Chodím na Palmovku moc rád, protože tam nad kamarádama vždy vyhraju v ricochetu nějaké pitíčko a přitom se strašně moc nasměju, pobavím a ještě prohodím pár milých slov s recepčními.

Radek M.

Svět pod Palmovkou znám už delší dobu. Začínala jsem na spinningu na hodinách Leoše, což bylo úžasné. Kvůli zdravotním komplikacím jsem se rozhodla začít chodit na powerjógu s Martinou Slavětínskou. Z každé jednotlivé lekce jsem nadšená a těším se vždy na úterý a čtvrtek. Škoda, že těch hodin není ještě více. Jinak držím palce a těším se na naše společné chvíle :-)

Míša P.

Článek o ricochetu i o Světě pod Palmovkou v magazínu Sport&Wellness Management.

 

Jan P.

Do Světa pod Palmovkou jsem začal chodit kvůli posilovně, protože se mi ostatní smáli, že jsem příliš slabý. Toto centrum mám pár kroků od místa kde bydlím, tak mě přemlouvání se po náročném dni nezabíralo tolik času. Také odpadl argument o čase stráveném na cestě do fitka. 
Nemaje tedy po ruce silných negativ, vyrážel jsem poctivě co 14 dní, abych aktivoval svá svalová vlákna. Po měsíční dřině jsem se pochlubil posmívajícím se kamarádům, kteří si nejdříve svým přísným pohledem přeměřili mou vypracovanou postavu a opět vyprskli smíchy. Zjistil jsem, že prostřednictvím své poctivé píle a nového fyzického vzhledu si nové kamarády nenajdu. Postupně jsem přerušil všechny kontakty a vzdal všechny pokusy o mé začlenění do kolektivu. Seděl jsem doma, jedl brambůrky, čínské polévky a koukal na televizi. Má váha mezitím stoupla na neuvěřitelných 65 kilo. Cítil jsem se být opuštěný a bez pomoci. 
Měl jsem jediné velké štěstí v mnoha neštěstích. V té době aktivní vyhledávač ricochetových talentů Jan Pulkráb prohlížel databázi hostů a nemohl si nepovšimnout i mých dvou návštěv fitcentra. Řekl prý tenkrát:“To je on!“ Okamžitě vytočil mé číslo a řeknu vám, když u mě po dvou měsících naprostého ticha a prázdnoty telefon zazvonil, obsah sáčku s brambůrkama se rozlétl po celém obýváku. Po dvou minutách, než jsem se se svou váhou dovalil ke stále vyzvánějícímu telefonu, se ze sluchátka ozvalo jen:“Musíš přijít! A hned!“ Instinktivně jsem věděl, kdo volá a kam mám přijít, i když jsme se s Honzou tenkrát vůbec neznali.
Honza plný nadšení a optimismu mi ve zkratce vysvětlil pravidla ricochetu, které jsem pochopil okamžitě, a jal se mě trénovat. Nohy mi silnými lany roztahoval tak, že jsem brzy udělal rozštěp. Ze své nedokonalé, začátečnické techniky jsem brzy vytvořil techniku vlastní a určil jsem tak nový směr tohoto sportu. Zjistil jsem, že technika není vůbec důležitá, naopak podání do spáry a míče zahrávané ledabyle rámem rakety vyhrávají zápas. Lidé se mi přestali posmívat, nyní mi jsou ale jejich reakce lhostejné, při hraní ricochetu stojím vždy zády k publiku.
Díky Světu pod Palmovkou jsem si konečně našel kamarády, kteří mi nezávidí mou vysportovanou figuru a kteří dokonce i občas pozdraví, když se míjíme na chodbách tohoto skvělého centra. 


S trochou nadsázky o Světě pod Palmovkou

Petr Sedláček

Výborné zázemí fitka, příjemná recepční, nadšená a dobrá instruktorka spinningu. Spokojenost.

Martina N.

Obsluha usměvavá, voda ve vířivce teploučká, moc dobré víno, prostředí hezčí než na fotkách. Užili jsme si to. 

Autor neznámý :-)

"Byla jsem fakt překvapená, že při sledování trasy Spoteee z Paříže vůbec nevnímám, jak dlouho běžím. Opravdu mě to pohltilo. Člověk se vžije do prostředí, které si z mnoha možností zvolí a těší se, co bude za další odbočkou, kdo mu přeběhne přes cestu nebo jakou další památku bude míjet. K tomu si do uší pustí svou oblíbenou hudbu a je rázem úplně někde jinde." Celý text zde.

Holky ve formě

Skvělý personál, super trenéři, přátelská atmosféra, nejlepší zázemí pro ricochet v Praze. Co víc si člověk může přát :-)

Jiří K.

Super fitko - moderní zařízení, čistota, ochotný personál, prostě vše jak má být. Navštěvuji zde skupinové lekce už déle než rok a stále jsem spokojená. Určitě doporučuji. 

Lucie T.

Vyzkoušel jsem několik různých fitness po Praze a tohle mi vyhovuje nejvíce - super lidi, domácí atmosféra a hlavně skvěle vybavené fitko - od kardio zóny přes posilovnu až k sauně a whirpool. Mohu jen doporučit!

Filip Ch.

Rozhodně doporučuji, fajn prostředí, příjemný personál, tři ricocherové kurty, vybavená posilovna a mnoho dalších aktivit :)

Jan Š.

Moje nejoblíbenější sportcentrum v Praze :) Slušně vybavená posilovna, 3 dobře udržované ricochetové kurty, běhací pásy s promítáním různých světových lokalit (Spoteee) a spousta dalších možností sportovního vyžití. Navíc sympatický a ochotný personál. Můžu jedině doporučit.

Martin J.

Rodinná atmosféra, ochotní a skvělí lidé a perfektně vybavené - posilovna, sauna, whirlpool, ricochet... Není co vytknout!

Miloš Ch.

První fitko, kde jsem si pořídila roční permanentku :-) Výborné hodiny, super lektoři, domácí prostředí, skvělý zákaznický přístup :-) Všem doporučuji. 

Jana V.

"Sportovní klub Svět pod Palmovkou vřele doporučuji nejen vášnivým sportovců, ale také všem, kdo si chtějí odpočinout a dopřát tělu zaslouženou chvíli odpočinku. Místnost s vířivou vanou předčila všechna naše očekávání, byla doslova luxusní, dokonale čistá, příjemně osvětlená a dokonce na nás čekala láhev sektu." Celý text zde.

Holky ve forměOtevírací doba

Po-Pá 6.30 - 22.00
So 09.00 - 20.00
Ne 10.00 - 22.00