Aktuality cvičení v sálech

Pár novinek v rozvrhu cvičení od září

Od září jsme ve cvičebním rozvrhu udělali pár drobných změn. Nově se můžete těšit na powerjógy i v pondělky večer a to se skvělou novou instruktorkou Vendulou. Pracovní povinnosti nedovolily pokračovat Jitce Kamarýtové s oblíbeným flowinem ve čtvrtek od 18.30. Moc vás všechny pozdravuje a věří, že se bude moct v dohledné době vrátit ke cvičení. Nově si můžete ve čtvrtky od 18.30 užít další lekci pilatesu se Zitou. Těšíme se na vás.

Víkendové zájezdy CK FIT se cvičením

Ve spolupráci s CK FIT pro vás připravujeme víkendové zájezdy se cvičením s našimi nejoblíbenějšími instruktory. Aktuální nabídku zájezdů najdete zde.

Nově i lekce SM systém pro zdravá záda a TRX ve čtvrtek

Nově jsme do rozvrhu zařadili i lekce SM systém pro zdravá záda i samostatnou lekci zdravá záda. Ve čtvrtky večer na vás od 16.3. čeká další nabité TRX s Evčou Stránskou. Rezervace a časy najdete v online rezervačním systému.

Novinky ve skupinovkách od ledna

V novém roce doznal náš rozvrh cvičení pár kosmetických změn a vylepšení. Na pár lekcích se vyměnili instruktoři a nově pro vás máme lekce SM Systému pro zdravá záda. Přehledný rozvrh najdete zde. Všechny záskoky, změny a rezervace najdete jako obvykle v online rezervačním systému.

Víkendové zájezdy se cvičením CK FIT

Ve spolupráci s CK FIT pro vás připravujeme víkendové zájezdy se cvičením s našimi nejoblíbenějšími instruktory. Aktuální nabídku zájezdů najdete zde.

Aktualizovaný rozpis cvičení

Přinášíme rozvrh cvičení od září 2016. Kostra lekcí zůstala stejná, ale k pár drobným změnám přeci jen došlo. Aktuální rozpis lekcí včetně záskoků najdete jako vždy v online rezervačním systému.

Rozvrh cvičení od června

Jak se blíží léto, trochu se nám upravil rozvrh cvičení. Všechny aktuální lekce najdete v rozvrhu obou sálů zde. V průběhu léta dojde ještě k pár drobným změnám, ale nebudou to příliš velké zásahy. Většinu svých oblíbených hodin budete moci navštěvovat i přes léto. Aktuální rozvrh včetně změn a záskoků najdete jako vždy v online rozvrhu.

Jarní změny v rozvrzích

V dubnu a květnu dochází k několika drobným změnám v rozvrhu cvičení. Na nedělní večer si pro vás připravila novou lekci břišního pekáče kardio Eva Stránská, ve čtvrtek ráno máme s Evou nově i ranní express, v pondělí od 16.30 jsme zavedli novou lekci strečinku s Renčou Vlčkovou a další změny najdete jako vždy v online rozvrhu.

Nový rozvrh cvičení na zimu

V novém rozrvhu najdete i tentokrát pár novinek. Přidáváme nedělní dopolední kruháč nebo pondělní ranní TRX. Je se nač těšit. Přijďte vyzkoušet!

Aktualizovaný podzimní rozvrh

V rozvrhu cvičení jsme udělali pár změn, tak vám ho přinášíme aktualizovaný a oba sály pěkně pohromadě. Rozvrh zde.

1 2 3 4 .. 7 » »»

Řekli o nás

Míša P.

Svět pod Palmovkou znám už delší dobu. Začínala jsem na spinningu na hodinách Leoše, což bylo úžasné. Kvůli zdravotním komplikacím jsem se rozhodla začít chodit na powerjógu s Martinou...