Kalendář speciálních akcí

Turnaj classic ČRA

Oficiální turnaj ČRA se konal v našem centru v říjnu. Zvítězil domácí hráč Ladislav Vávra, když si ve finále poradil s Michalem Jakubcem z Kunratic. Třetí skončil Jan Dřevikovský z Pro-6. Kompletní výsledky zde.

Czech Open 2015

I v roce 2015 jsme pořádali největší ricochetový turnaj v ČR - mezinárodní Czech Open. Více informací na oficiální ricochetových stránkách zde. O turnaji se psalo i v Deníku sport.

Czech Open 2014

I v roce 2014 v našem centru proběhl největší ricochetový turnaj na našem území - Czech Open. Mezinárodního mistrovství ČR se zúčastnili hráči ze sedmi zemí. Turnaj vyhrál domácí hráč Palmovky Jan Pulkráb před Martinem Volfem a dalším palmovským hráčem Petrem Novákem. Více informací v článku zde.

Czech Open 2013

Jak se již za posledních osm let stalo pravidlem, konal se i v roce 2013 největší ricochetový turnaj na českém uzemí ve Světě pod Palmovkou. Od 19. do 21. dubna se na kurtech místního klubu RSK Palmovka představili hráči pěti zemí. Letošní ročník přinesl mnoho dramatických zápletek a překvapení. Největším překvapením bylo vítězné tažení dvacetiletého Filipa Kulky, který v boji o titul mezinárodního mistra ČR porazil v semifinále čerstvého vítěze Dutch Open Jana Pulkrába a ve finále i domácího Petra Nováka z Palmovky. Mezi ženami suverénně zvítězila Denisa Bohuslavová. Více informací k turnaji na webových stránkách ČRA.

Mistrovství světa v ricochetu

Jedinečnou sportovní událost hostilo naše sportovní centrum 23.-25. listopadu 2012. Na mistrovství světa v ricochetu se sjeli nejlepší hráči z osmi zemí světa včetné hráče z Jihoafrické republiky. Titul mistra světa v ricochetu zůstal v Praze. Z vítězství se radoval Jan Veselý, když ve finále porazil domácího hráče RSK Palmovka Radka Malého. Celkově se v první desítce umístilo 7 Čechů a Česká republika tak potvrdila své výsadní postavení ve světě ricochetu. Více informací o turnaji na www.e-ricochet.cz.

Ricochet Czech Open 2012

O víkendu 28.-29.4. se ve Světě pod Palmovkou uskutečnil 11. ročník otevřeného mezinárodního ricochetového turnaje - Czech Open 2012. Jedna z nejvýznamnějších ricochetových událostí v Evropě proměnila Svět pod Palmovkou nejen ve sportovní arénu, kde se bojovalo o důležitá vítězství, ale také v unikátní společenské místo, kde se při hudbě a dobrém jídle bavilo přes 40 hráčů 5 národností. Turnaj vyhrál hráč RSK Palmovka Ladislav Tesárek, který přerušil vítěznou mezinárodní sérii Maďara Gábora Szaba, kterého porazil ve finále těsně 3:2. Třetí místo obsadil Jan Pulkráb, čtvrté palmovský Petr Novák. V konečném pořadí se neztratili ani další hráči RSK Palmovka.Například Martin Rudovský se prodral do první desítky a skončil sedmý. Mezi ženami s velkým přehledem vyhrála Denisa Pelešková z Pro-6. Gratulujeme vítězům a těšíme se na další ročníky.


Řekli o nás

Miloš Ch.

Rodinná atmosféra, ochotní a skvělí lidé a perfektně vybavené - posilovna, sauna, whirlpool, ricochet... Není co vytknout!