Little Bubbles - dětská jóga s angličtinou

Od září se opět těšíme na všechny malé bublinky od 3 do a od 6 do 10 let.

Využíváme prvky Montessori se spoustou her, písniček, pohybových činností a srandy. Při józe se děti nejen vyblbnou, ale i protáhnou a naučí se relaxovat. Nevědomky se také učí nová anglická slovíčka, která senzomotorickou výukou spontánně spojují do vět.

Jak taková lekce vypadá?

Protáhneme si naše tělo od hlavičky až k ploskám u nohy, naučíme se relaxovat, odpočívat a pozorovat, co se uvnitř nás samotných děje.

Budeme se smát, spolupracovat a bude to moc fajn. Každou hodinu na nás čekají jiné příběhy a nejrůznější dobrodružství. Vždy se ale přeneseme do země, kde se mluví pouze anglicky. Procvičíme spoustu nových anglických slovíček, budeme zpívat, básnit a fantazírovat! 

U toho natrénujeme jógové pozice, které nám nejenom vykouzlí úsměv na tváři, ale také pomohou od bolavých zad či nožiček. Také nesoutěžíme. Každý, kdo dělá něco pro sebe a své tělo, je přeci vítěz! A na závěr zavřeme oči, ponoříme se do vlastního světa a necháme volně plynout naše myšlenky. Budeme si vyprávět, budeme snít budeme kýmkoliv se nám zrovna zachce.


Předchozí znalost angličtiny není podmínkou.

PŘEHLED AKTUÁLNĚ VYPSANÝCH KURZŮ

Více informací o kurzech a rezervacích naleznete na www.littlebubbles.cz. Prozkoumat můžete i facebookový a instagramový profil Little Bubbles.
Řekli o nás

Petr Sedláček

Do Světa pod Palmovkou jsem začal chodit kvůli posilovně, protože se mi ostatní smáli, že jsem příliš slabý. Toto centrum mám pár kroků od místa kde bydlím, tak mě přemlouvání se po...