Little Bubbles - dětská jóga s angličtinou

Od září se opět těšíme na všechny malé bublinky od 3 do a od 6 do 10 let.

Využíváme prvky Montessori se spoustou her, písniček, pohybových činností a srandy. Při józe se děti nejen vyblbnou, ale i protáhnou a naučí se relaxovat. Nevědomky se také učí nová anglická slovíčka, která senzomotorickou výukou spontánně spojují do vět.

Jak taková lekce vypadá?

Protáhneme si naše tělo od hlavičky až k ploskám u nohy, naučíme se relaxovat, odpočívat a pozorovat, co se uvnitř nás samotných děje.

Budeme se smát, spolupracovat a bude to moc fajn. Každou hodinu na nás čekají jiné příběhy a nejrůznější dobrodružství. Vždy se ale přeneseme do země, kde se mluví pouze anglicky. Procvičíme spoustu nových anglických slovíček, budeme zpívat, básnit a fantazírovat! 

U toho natrénujeme jógové pozice, které nám nejenom vykouzlí úsměv na tváři, ale také pomohou od bolavých zad či nožiček. Také nesoutěžíme. Každý, kdo dělá něco pro sebe a své tělo, je přeci vítěz! A na závěr zavřeme oči, ponoříme se do vlastního světa a necháme volně plynout naše myšlenky. Budeme si vyprávět, budeme snít budeme kýmkoliv se nám zrovna zachce.


Předchozí znalost angličtiny není podmínkou.

PŘEHLED AKTUÁLNĚ VYPSANÝCH KURZŮ

Více informací o kurzech a rezervacích naleznete na www.littlebubbles.cz. Prozkoumat můžete i facebookový a instagramový profil Little Bubbles.