Aktuality ricochetu

30. 10. 2016  |  Aktuality ricochetu

Cenné vítězství pro FSPP v Pardubicích na turnaji classic gold

Výhru na turnaji nejvyšší kategorie classic gold slaví hráč Fitness Svět pod Palmovkou Jan Pulkráb, když ve finále porazil vicemistra Evropy Filipa Kulku 3:1. Foto zde.

15. 7. 2016  |  Aktuality ricochetu

Facebooková skupina

Zajimavosti z dění na ricochetovém kurtu najdete i ve facebookové skupině Ricochet ve Světě pod Palmovkou.

21. 12. 2015  |  Aktuality ricochetu

Naposledy na dvou kurtech

V neděli 20.12. se naposledy sešli hráči na přátelský turnaj RSK Palmovka na dvou kurtech. Za účasti 14 hráčů zvítězil Jan Pulkráb, když v pětisetovém finále porazil Láďu Vávru. Celkové vítězství za ročník 2015 patří Honzovi Schmidtovi. Gratulujeme!

25. 5. 2015  |  Aktuality ricochetu

Květnový turnájek RSK Palmovka

V květnovém kole přátelských turnajů se představila osmička hráčů. Turnájek vyvrcholil krásným a dramatickým finále mezi Petrem Sedláčkem a Honzou Schmidtem. Možná i díky podpoře svých dvou dětí nakonec Honza zvítězil 3:1 a slavil letošní druhé vítězství. Zde krátké video z turnaje.

4. 5. 2015  |  Aktuality ricochetu

Deník Sport o Czech Open

Vítězem Czech Open 2015 se stal Martin Volf, když ve finále porazil předloňského vítěze Filipa Kulku 3:1. Loňské třetí místo obhájil domácí hráč Palmovky Petr Novák. Více o turnaji na oficiálních ricochetových stránkách. O turnaji se psalo i v Deníku Sport.  

24. 4. 2015  |  Aktuality ricochetu

Dubnový turnaj

V dubnu se nekonalo žádné překvapení. Vyhrál Honza Pulkráb. Nicméně o další místa se sehrály velmi dramatické bitvy. Druhý nakonec šťastně skončil Michal Jakubec a třetí jako obvykle nervní Honza Schmidt. Další favorit Jirka Kisvetr skončil až těsně pod stupni vítězů.

13. 1. 2015  |  Aktuality ricochetu

První letošní turnaj

První letošní turnaj PRT - přátelský ricochetový turnaj se uskuteční v neděli 18.1. od 15.30. Přihlášky na tel. 777 301 985 nebo na facebooku. Těšíme se na vás.

22. 12. 2014  |  Aktuality ricochetu

Jubilejní desátý ročník přátelských turnajů je za námi. Vítězem se stal Michal Jakubec.

Desátý ročník byl zakončen stylově desátým kolem, které se hrálo o dvojnásobek bodů. Naplněn byl celý šestnáctkový pavouk a účast byla věru kvalitní. Vítězem vánočního kola se stal Láďa Tesárek. Postupem do finále si celkovou výhru v celé sérii vybojoval Michal Jakubec. Na místě převzal velký pohár, který ihned zulíbal.

24. 7. 2014  |  Aktuality ricochetu

Letní sranda turnájek

Ricochetový turnájek by neměl chybět ani v létě a tak jsme na pátek 1.8. připravili sranda letní turnaj. Začátek od 18 hod. Přihlášky na tel. 777 301 985. Budeme se těšit.

11. 7. 2014  |  Aktuality ricochetu

Kurty jako nové

Rozhodli jsme se trochu vylepšit kurty a pustili se do obnovy podlahy. Parkety jsme nechali zbrousit, kurty přelajnovali novými čarami a vyčistili stěny. Výsledkem jsou kurty, které vypadají jako nové. Věříme, že se vám na nich bude dobře hrát a že i vaše hra nyní půjde nahoru :-) Bohužel nebude do budoucna k dispozici třetí zadní kurt, který musel ustoupit rozšíření posilovny. 

1 2 3 » »»

Řekli o nás

Filip Ch.

Vyzkoušel jsem několik různých fitness po Praze a tohle mi vyhovuje nejvíce - super lidi, domácí atmosféra a hlavně skvěle vybavené fitko - od kardio zóny přes posilovnu až k sauně...