Finská sauna

Na výběr dvě sauny - velká s bazénkem a malá diskrétní privátní pro dva 

V našem centru Vám můžeme nabídnout dvě sauny - malou privátní a diskrétní pro 2 osoby a velkou pro 6-8 osob, jejíž součástí je i ochlazovací bazének. Jedná se o finské sauny s teplotou 90 - 100°C. Saunu je nutné rezervovat a to minimálně 30 min předem.

sauna

Malá privátní sauna

Finská sauna pro dvě osoby v oddělených prostorech fitcentra. Intimní a diskrétní prostředí, relaxační hudba, na ochlazování dvě sprchy, prostorná potírna. Ideální kombinace pro váš dokonalý odpočinek.

Rezervace jsou možné telefonicky (tel. 773 131 300) či v online rezervačním systému. Online rezervace dělejte alespoň s půldenním předstihem.

privátní sauna

privátní sauna pro dva


Velká sauna s ochlazovacím bazénkem 

Větší z našich dvou saun má kapacitu 6-8 osob. V prostorách sauny je společná šatna, oddělené sprchy, dvě ochlazovací sprchy a bazének. Samozřejmostí je prostorná odpočívárna s lehátky. Velkou saunu je možné rezervovat vstupově i privátně. 

Rezervace jsou možné telefonicky (tel. 773 131 300) či v online rezervačním systému. Při rezervaci online prosím uvádějte do poznámky jaký druh rezervace si přejete a pro kolik osob.


ochlazovaci bazenek

odpocivarna sauna

Sauna je doporučována jako zdravotní prostředek, ale i jako prostředek k léčení různých chorob - revma, kožní choroby, žaludeční obtíže, artritidy - a objevuje se jako prostředek prevence proti nakažlivým chorobám.