Aktuality

25. 4. 2024

Fit do plavek - akce 3+1 a 12+2

Tuto akci už jsme původně dělat nechtěli, ale chceme vám poděkovat za podporu, podpořit vás před letní sezónou a oslavit půlrok od otevření nové pobočky.

Při zakoupení tříměsíční permanentky získáváte měsíc zdarma navíc, při koupi roční dokonce 2 měsíce. Možno využít i při zakoupení online a na všechny tři druhy permanentek (fitko, lekce, sauna).

Máme omezený počet akčních permic. Toto léto si užijete víc, než kdy předtím. 

více


8. 12. 2023

Nový ceník 2024

Transparentně dáváme dopředu vědět o úpravách cen od ledna. Abychom za aktuální situace udrželi standard našich služeb a mohli je i dále rozvíjet, musíme od nového roku mírně navýšit ceny. Snažili jsme se ceny navyšovat jen minimálně a v takové výši, aby pokryly navyšující se náklady a aby ceny stále odpovídaly poskytovaným službám.

více


11. 9. 2023

#beactiveday, vstup a analýza na InBody zdarma

V rámci celoevropské akce #BEACTIVEDAY, která se koná v sobotu 23.9., jsme si pro nově příchozí připravili celý den vstup do fitness zdarma (po registraci na recepci) a v rozmezí od 9:00 do 12:00 zdarma tělesnou analýzu na InBody.

více


18. 6. 2023

Velké pokračování našeho příběhu

Už to musíme vypustit ven. V září budeme otevírat nové fitko! Aktuálně ho přebíráme a připravujeme velkou rekonstrukci. Po prázdninách vás budeme moct přivítat v nové pobočce v Praze - Čakovicích, v těsné blízkosti Letňan. V Praze přibude další skvělé místo, které si zamilujete. Dáváme si záležet, aby to byla pecka.

více


10. 5. 2023

Výdejní místo pro krabičkovou stravu

Navázali jsme spolupráci se skvělými FINGERLICKS a MyChef Kitchen.

více


19. 4. 2023

Jedna špatná zpráva a spoustu dobrých. Nový ceník

Nic před vámi neschováváme, tak tu špatnou vybalíme hned na začátek. Od května začne platit nový ceník. Abychom nejen udrželi standard našich služeb, ale mohli je i nadále rozvíjet, musíme mírně navýšit ceny. Například cena jednorázového vstupu se zvedne o 10 Kč a cena měsíční permanentky fitness půjde nahoru o 150 Kč. U roční fitkové permanentky bude rozdíl 83 Kč / měs.

A teď už jen dobré zprávy. Jedna mezi nimi vyčnívá. Navyšujeme studentskou a seniorskou slevu na 25 %. Permanentky za staré ceny do 30.4.

více


12. 1. 2023

Nové, ještě přesnější InBody

Rozhodli jsme pro upgrade našeho tělesného měření a pořídili nový profesionální přístroj InBody 370s.

více


24. 8. 2022

Nově v soboty do 22 hod

Abyste si novou saunu, ale i cvičení mohli naplno užít i o sobotních večerech, prodlužujeme od září sobotní otevíračku do 22 hod.

více


1. 8. 2022

Otevření nové sauny

Zbrusu nová sauna již v provozu! V srpnu poběží ještě testovací provoz, kdy budeme rádi za vaše postřehy a připomínky. Postupně budeme odlaďovat provozní nastavení a dodělávat poslední detaily. Ale věříme, že zážitek ze saunování už bude plnohodnotný. Těšíme se na vás a doufáme, že budete stejně nadšeni jako my.

více


29. 6. 2022

Aktuality k letní rekonstrukci. Těšte se na novou saunu!

První červnovou fázi rekonstrukce máme skoro za sebou. Nové stroje Technogym jsou na svém místě, nová masérna/fyzio se také rýsuje a stará dvě solária nahradilo jedno výkonnější, modernější a nejlíp opalující :-) Celý červenec je mimo provoz sauna a masážní vana. Fitness v běžném provozu a na saunování můžete využít akci na privátní saunu. Na začátku srpna se můžete těšit na novou luxusní finskou saunu.

více


Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00