Aktuality

8. 12. 2023

Nový ceník 2024

Transparentně dáváme dopředu vědět o úpravách cen od ledna. Abychom za aktuální situace udrželi standard našich služeb a mohli je i dále rozvíjet, musíme od nového roku mírně navýšit ceny. Snažili jsme se ceny navyšovat jen minimálně a v takové výši, aby pokryly navyšující se náklady a aby ceny stále odpovídaly poskytovaným službám.

více


11. 9. 2023

#beactiveday, vstup a analýza na InBody zdarma

V rámci celoevropské akce #BEACTIVEDAY, která se koná v sobotu 23.9., jsme si pro nově příchozí připravili celý den vstup do fitness zdarma (po registraci na recepci) a v rozmezí od 9:00 do 12:00 zdarma tělesnou analýzu na InBody.

více


18. 6. 2023

Velké pokračování našeho příběhu

Už to musíme vypustit ven. V září budeme otevírat nové fitko! Aktuálně ho přebíráme a připravujeme velkou rekonstrukci. Po prázdninách vás budeme moct přivítat v nové pobočce v Praze - Čakovicích, v těsné blízkosti Letňan. V Praze přibude další skvělé místo, které si zamilujete. Dáváme si záležet, aby to byla pecka.

více


10. 5. 2023

Výdejní místo pro krabičkovou stravu

Navázali jsme spolupráci se skvělými FINGERLICKS a MyChef Kitchen.

více


19. 4. 2023

Jedna špatná zpráva a spoustu dobrých. Nový ceník

Nic před vámi neschováváme, tak tu špatnou vybalíme hned na začátek. Od května začne platit nový ceník. Abychom nejen udrželi standard našich služeb, ale mohli je i nadále rozvíjet, musíme mírně navýšit ceny. Například cena jednorázového vstupu se zvedne o 10 Kč a cena měsíční permanentky fitness půjde nahoru o 150 Kč. U roční fitkové permanentky bude rozdíl 83 Kč / měs.

A teď už jen dobré zprávy. Jedna mezi nimi vyčnívá. Navyšujeme studentskou a seniorskou slevu na 25 %. Permanentky za staré ceny do 30.4.

více


12. 1. 2023

Nové, ještě přesnější InBody

Rozhodli jsme pro upgrade našeho tělesného měření a pořídili nový profesionální přístroj InBody 370s.

více


24. 8. 2022

Nově v soboty do 22 hod

Abyste si novou saunu, ale i cvičení mohli naplno užít i o sobotních večerech, prodlužujeme od září sobotní otevíračku do 22 hod.

více


1. 8. 2022

Otevření nové sauny

Zbrusu nová sauna již v provozu! V srpnu poběží ještě testovací provoz, kdy budeme rádi za vaše postřehy a připomínky. Postupně budeme odlaďovat provozní nastavení a dodělávat poslední detaily. Ale věříme, že zážitek ze saunování už bude plnohodnotný. Těšíme se na vás a doufáme, že budete stejně nadšeni jako my.

více


29. 6. 2022

Aktuality k letní rekonstrukci. Těšte se na novou saunu!

První červnovou fázi rekonstrukce máme skoro za sebou. Nové stroje Technogym jsou na svém místě, nová masérna/fyzio se také rýsuje a stará dvě solária nahradilo jedno výkonnější, modernější a nejlíp opalující :-) Celý červenec je mimo provoz sauna a masážní vana. Fitness v běžném provozu a na saunování můžete využít akci na privátní saunu. Na začátku srpna se můžete těšit na novou luxusní finskou saunu.

více


31. 5. 2022

V létě chystáme další velká překvapení a vylepšení

V průběhu června obnovíme další várku strojů ve fitku, ale hlavně projde velkým upgradem naše velká sauna. V červenci bude mimo provoz, ale zaručujeme vám, že v srpnu to dole v sauně nepoznáte :-)

více


Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00