13. 4. 2019  |  Aktuality

5 tipů, jak si udržet předsevzetí

Je tu čas plnění novoročních předsevzetí. Spousta lidí je vzdala už dopředu. V lepším případě protože se snaží na sobě pracovat celý rok. V horším a častějším protože už to tolikrát nevyšlo. Ale proč propásnout skvělou příležitost být lepší? Chceme vám pomoci na cestě za lepším a zdravějším já. Přinášíme pár ověřených rad a poznatků k předsevzetím.

  • Správný čas začít není 1.ledna nebo 1.února, správný čas začít je právě teď!
  • Motivace zvenčí nefunguje. Pokud budete cvičit kvůli tomu, že mají všichni okolo vás pěknou postavu, že je to in nebo že to po vás chce partner, jste odsouzeni k neúspěchu. Vy sami musíte být přesvědčeni o tom, co a proč děláte!
  • Vaše cíle musí být reálné a udržitelné. Některé změny vyžadují radikální zásah a disciplínu (např. přestat kouřit), jiné vyžadují postupnou delší cestu. Obzvlášť ve fitku je potřeba tělo zvykat zátěži postupně a neodrovnat se prvním tréninkem.
  • Sledujte vaše pokroky a odměňujte se! Ať z toho všeho snažení máte taky radost. Když zhubnete 5 kg, nadělte si za to třeba nový vohoz! Starý by vám přeci plandal 
  • Chybovat a selhat je lidské. Úspěšný není ten, kdo nepadá, ale ten, kdo se naučí nejrychleji vstát.

A závěrečná rada pro ty, kdo chtějí začít chodit do fitka. Investice do osobního trenéra se vám mnohonásobně vrátí. Vyvarujete se začátečnických chyb a návyků, kterých se špatně zbavuje, trenér dohlédne na správné a zdravé provedení a připraví vám efektivní cestu, kterou si nebudete muset klestit sami. A navrch vás namotivuje k pořádnému výkonu.

Držíme vám palce, ať to zvládnete a při pádu rychle vstanete!

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So 9:00 - 20:00
Ne 10:00 - 22:00