19. 4. 2023  |  Aktuality

Jedna špatná zpráva a spoustu dobrých. Nový ceník

Nic před vámi neschováváme, tak tu špatnou vybalíme hned na začátek. Od května začne platit nový ceník. Abychom nejen udrželi standard našich služeb, ale mohli je i nadále rozvíjet, musíme mírně navýšit ceny. Například cena jednorázového vstupu se zvedne o 10 Kč a cena měsíční permanentky fitness půjde nahoru o 150 Kč. U roční fitkové permanentky bude rozdíl 83 Kč / měs.

A teď už jen dobré zprávy. Jedna mezi nimi vyčnívá. Navyšujeme studentskou a seniorskou slevu na 25 %. Permanentky za staré ceny do 30.4.

  • narozdíl od jiných fitek nadále nenutíme do dlouhodobých členství a zachováváme možnost jednorázových vstupů či zvýhodněné kreditní permanentky pro ty z vás, kteří nás navštěvujete nepravidelně, každý si může vybrat, jaká doba a cenové zvýhodnění mu vyhovuje nejvíce
  • neplatíte žádný vstupní či registrační poplatek, i zákaznickou kartičku od nás máte zdarma
  • do provozu neustále investujeme a chceme v tom pokračovat (do konce roku chceme pokračovat v obměně strojů a chceme se vrhnout na pánské sprchy)
  • nezanedbáváme ani údržbu a na nastalé problémy v provozu reagujeme, klientům vycházíme často vstříc i nad rámec běžných pravidel
  • o navýšení transparentně informujeme dopředu, abyste měli ještě možnost pořídit si permanentku za starou cenu
  • i po navýšení se naše ceny budou pohybovat pod průměrem relevantní konkurence s podobnou nabídkou služeb
  • zachovali jsme možnost unikátní wellness permanentky se vstupy do naší nové velké sauny, každý den vstup do sauny (na 90 min) i fitness od 1167 Kč/měs., k sauně můžete zdarma využít i proceduru suché masážní vany

Využijte možnost pořídit si permanentku za starou cenu do 30.4. Lze zakoupit i online. I když už permici máte, můžete si koupit jednu další s odloženou platností.

Upřímně nezvedáme ceny s žádnou radostí. Ale věříme, že i nové ceny budou odpovídat přidaným hodnotám, které vám u nás přinášíme. Chceme nadále poskytovat poctivé a kvalitní služby, dále se zlepšovat a rozvíjet a hlavně vám poskytovat co nejpříjemnější prostor pro váš trénink.

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00