26. 11. 2021  |  Aktuality

Nový ceník od ledna 2022

Do konce roku držíme staré ceny. Od nového roku máme nový ceník služeb. Nově nabízíme zvýhodněný vstup do sauny v kombinaci se cvičením.

Dlouhodobě jsme drželi jedny z nejnižších cen mezi srovnatelnými pražskými fitky a do zvyšování se nám moc nechtělo. Ale jinak už to nejde.

Náklady na provoz nám za poslední rok vystřelili nahoru skokově a kdybychom nezvýšili ceny, museli bychom to začít někde šidit. A to není správná cesta.

Věříme, že náš krok pochopíte i v této pro nás všechny nelehké době, a že oceníte, že za o něco vyšší cenu dostáváte za poslední roky i lepší služby, o které se snažíme neustálým rozvojem.

A ve vylepšování chceme pokračovat i nadále. Jednoho malého vylepšení se dočkal i ceník. Krom anglické verze přibyla i nová položka. Zvýhodněná cena vstupu do sauny po cvičení.

Další snad dobrou zprávou je, že držíme nabídku jak jednorázových vstupů, tak krátkodobých permanentek, což také není všude samozřejmost.

Staré ceny budeme držet ještě do konce roku. Za dosavadních podmínek tak můžete nakoupit i dárkové vánoční vouchery pro své blízké.

Zůstaňte zdraví, budujte zdraví!

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00