22. 5. 2020  |  Aktuality

Rušíme zelený sál, stěhujeme kardiozónu a rozšiřujeme prostor pro fitness

V reakci na události posledních týdnů jsme se rozhodli pro změnu ve fungování našich prostor. A jak to tak bývá, většinu snad potěšíme, ale ne všechny. Chceme vám však vysvětlit, co a proč máme za lubem. Věříme, že změny nám pomohou zachovat fitko v nejlepší kondici i do příštích let.

Rovnou vybalíme špatné zprávy. Bohužel rušíme skupinovky v zeleném sále. Rozvrh lekcí redukujeme cca. na polovinu. Všechny skupinové lekce teď budou probíhat ve větším oranžovém sále. Bohužel se i pomalu loučíme se spinningem (nechali jsme zatím dvě hodiny), který se budeme snažit do léta přesunout na jiné místo, abychom vás věrné klienty úplně neodstřihli od vaší oblíbené aktivity.

A teď už snad jen dobré zprávy :

Opět jsme na léto spustili akci 3+1 měsíc zdarma! Koupíte tříměsíční permici a dostanete od nás 4 měsíce. Platí i na permice se saunou a masážní vanou.

Do zeleného sálu přesouváme kardiozónu i se Spoteee. Bude místo na větší rozestupy a do budoucna i prostor na dovybavování dalšími stroji.

Díky průchodnosti zeleného sálu/nové kardiozóny budeme moci využívat na cvičení i venkovní dvorek. Dáváme dohromady plán na vybavení dvorku. Velice přivítáme i vaše tipy.

V místě současné kardiozóny vznikne nový prostor pro rozšíření fitka. Tam chceme umístit multifunkční klece na cvičení a další vybavení, které u nás mohlo do teď někomu chybět. Je něco, co u nás opravdu postrádáte? Napište nám email!

Spouštíme také nový koncept cvičení v našem dceřiném Fox Gymu. Najdete zde už jen pár vybraných lekcí, ale hlavně bude nově zaměřen na osobní tréninky a individuální volné vstupy. Gym jsme vybavili tak, abyste si tam mohli téměř v soukromí odjet plnohodnotný trénink. Podrobnosti již brzy.

Všechny kroky děláme s vírou, že v součtu povedou k výraznému zlepšení našich služeb. I když asi některé klienty zklameme s úbytkem lekcí, věříme, že tento krok pochopí vzhledem k nelehké situaci, ve které nyní jsme.

Rozhodnutí s lekcemi pro nás bylo podobně těžké jako když jsme po povodni rušili dva ricochetové kurty, což byla také naše srdcovka. Vážíme si vaší přízně a těšíme se na další roky radosti z pohybu a cvičení v novém fungování.

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So 9:00 - 20:00
Ne 10:00 - 22:00