Aktuality

13. 1. 2014

S vámi nejlepší na osmičce

Zapojili jsme se do projektu Městské části Praha 8 Nejlepší na osmičce. Hlasujte pro nás v kategorii sport a pomozte nám být nejlepší sportoviště na Praze 8. Děkujeme.

více


2. 1. 2014

Tentokrát svá předsevzetí dodržíte

Začíná nám leden a nový rok - čas plnění předsevzetí. Jaké je to vaše? Aby letos předsevzetí neskončila v zapomnění již zkraje roku, tak vás v nich chceme podpořit. Připravujeme výhodnou akci na permanentky. Je ověřeno, že jedním z nejlepších pomůcek pro dodržení předsevzetí je veřejný závazek. Napište nám svá předsevzetí, veřejně se k němu přihlašte a my na vás budeme dohlížet a po splnění vás všechny dle náročnosti předsevzetí odměníme.

více


12. 12. 2013

Nejlepší dárek? Zdravý dárek!

Hledáte vhodný dárek pod stromeček? Darujte něco, co má opravdovou hodnotu! Darujte kousek zdraví! Máme pro Vás připravené dárkově zabalené poukazy na sportovní služby či wellness. Využít můžete i nabídky poukazů na výživové poradenství či osobní tréninky našich trenérů (Renata Vlčková, Kateřina Poláková). Přejeme Vám zdravé Vánoce a zdravý Nový rok!  

více


28. 11. 2013

Chcete sportovat ZDARMA?

V zaměstnání stejně jako ve fitku odvádíte dobrou práci? Po výkonech v práci si zasloužíte pořádný relax ve wellnessu? Požádejte šéfa nebo personální oddělení o příspěvek na sport a relaxaci! Řada firem tuto možnost dnes nabízí, aniž by o ní sami zaměstnanci věděli. Na požádání vám rádi vystavíme fakturu.

více


26. 11. 2013

Nová osobní trenérka v našich řadách

S radostí a úsměvem na tváři hlásáme ze Světa do světa, že rozšiřujeme naše řady profesionálních trenérů fitness. S vašimi tréninky nově ráda poradí Kateřina Poláková.

více


6. 11. 2013

Nový ceník permanentek

Od 6.11.2013 nový ceník permanentních karet. Podrobně zde.

více


21. 10. 2013

Otevíráme nové cvičební prostory a kardiozónu

Od 21.10. máme po popovodňové rekonstrukci opět v provozu kardiozónu a prostory na cvičení! Čeká na Vás bohatě vybavená kardizóna Precor s šesti běžeckými pásy, zvětšený a komfortnější velký sál, cvičební zóna a zvětšený dětský koutek. Prostory hrají příjemnými barvami a přímo vybízí k vyplavení endorfinů. 

více


6. 6. 2013  |  aktualizováno 6. 6. 2013

Znovuotevření zaplaveného patra sportcentra

Svět pod Palmovkou byl silně zasažen povodněmi - zaplaveno bylo celé dolní patro. V běžném provozu zůstává patro horní - posilovna, ricochet, stolní tenis, malá sauna a cvičení ve zredukovaném rozvrhu v sále za barem. Pracujeme na rekonstrukci dolního patra.

více


30. 5. 2013

AKCE na omezený počet letních permanentek!

Chcete se konečně dostat do té správné formy nebo zhubnout do plavek? Chceme vám v tom trochu pomoci, a tak jsme na léto připravili omezený počet akčních permanentek. Za tříměsíční permanentku zaplatíte 1880,-Kč a pak už si můžete užívat neomezený počet vstupů na cvičení, spinning, do posilovny nebo kardiozóny se Spoteee videem. 

více


23. 5. 2013

Nová dimenze běhání! Revoluční novinka v našem fitness

Odtajňujeme připravovanou novinku. Jako druhé fitness v Praze nově nabízíme revoluční službu Spoteee. Díky ní se můžete na běžeckém páse proběhnout po krásné přírodě, Paříži, Londýně či jiných místech a mít tak pocit, že tam opravdu běžíte. Podívejte se na promo videoweb či facebook, ale hlavně si to přijďte vyzkoušet!

více


Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00