Aktuality

28. 11. 2013

Chcete sportovat ZDARMA?

V zaměstnání stejně jako ve fitku odvádíte dobrou práci? Po výkonech v práci si zasloužíte pořádný relax ve wellnessu? Požádejte šéfa nebo personální oddělení o příspěvek na sport a relaxaci! Řada firem tuto možnost dnes nabízí, aniž by o ní sami zaměstnanci věděli. Na požádání vám rádi vystavíme fakturu.

více


26. 11. 2013

Nová osobní trenérka v našich řadách

S radostí a úsměvem na tváři hlásáme ze Světa do světa, že rozšiřujeme naše řady profesionálních trenérů fitness. S vašimi tréninky nově ráda poradí Kateřina Poláková.

více


6. 11. 2013

Nový ceník permanentek

Od 6.11.2013 nový ceník permanentních karet. Podrobně zde.

více


21. 10. 2013

Otevíráme nové cvičební prostory a kardiozónu

Od 21.10. máme po popovodňové rekonstrukci opět v provozu kardiozónu a prostory na cvičení! Čeká na Vás bohatě vybavená kardizóna Precor s šesti běžeckými pásy, zvětšený a komfortnější velký sál, cvičební zóna a zvětšený dětský koutek. Prostory hrají příjemnými barvami a přímo vybízí k vyplavení endorfinů. 

více


6. 6. 2013  |  aktualizováno 6. 6. 2013

Znovuotevření zaplaveného patra sportcentra

Svět pod Palmovkou byl silně zasažen povodněmi - zaplaveno bylo celé dolní patro. V běžném provozu zůstává patro horní - posilovna, ricochet, stolní tenis, malá sauna a cvičení ve zredukovaném rozvrhu v sále za barem. Pracujeme na rekonstrukci dolního patra.

více


30. 5. 2013

AKCE na omezený počet letních permanentek!

Chcete se konečně dostat do té správné formy nebo zhubnout do plavek? Chceme vám v tom trochu pomoci, a tak jsme na léto připravili omezený počet akčních permanentek. Za tříměsíční permanentku zaplatíte 1880,-Kč a pak už si můžete užívat neomezený počet vstupů na cvičení, spinning, do posilovny nebo kardiozóny se Spoteee videem. 

více


23. 5. 2013

Nová dimenze běhání! Revoluční novinka v našem fitness

Odtajňujeme připravovanou novinku. Jako druhé fitness v Praze nově nabízíme revoluční službu Spoteee. Díky ní se můžete na běžeckém páse proběhnout po krásné přírodě, Paříži, Londýně či jiných místech a mít tak pocit, že tam opravdu běžíte. Podívejte se na promo videoweb či facebook, ale hlavně si to přijďte vyzkoušet!

více


16. 5. 2013

Wifi internet

V našem centru můžete využít volně přístupný počítač s internetem a také wifi připojení k internetu na baru a v jeho blízkém okolí. Nyní jsme pro vás připojení ještě zrychlili! 

více


13. 5. 2013

Malý tip proti jarní únavě

V boji proti jarní únavě doporučujeme využít naše ležící nebo stojací solárium. Pravidelné opalování v soláriu pomáhá v boji proti jarní únavě, připravuje kůži na léto a vytváří kožní ochranu proti záření.

více


8. 3. 2013

Registrace do rezervačního systému

Nově si mohou zákazníci sami vytvořit svůj účet v rezervačním systému. Rezervace lze zadávat na 14 dní dopředu (ricochet 21 dní). Žádáme Vás o včasné rušení rezervací a upozorňujeme na rezervační řád. V případě, že máte již email či telefon v systému zaregistrován, kontaktujte recepci. 

více


Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00