Aktuality

23. 5. 2013

Nová dimenze běhání! Revoluční novinka v našem fitness

Odtajňujeme připravovanou novinku. Jako druhé fitness v Praze nově nabízíme revoluční službu Spoteee. Díky ní se můžete na běžeckém páse proběhnout po krásné přírodě, Paříži, Londýně či jiných místech a mít tak pocit, že tam opravdu běžíte. Podívejte se na promo videoweb či facebook, ale hlavně si to přijďte vyzkoušet!

více


16. 5. 2013

Wifi internet

V našem centru můžete využít volně přístupný počítač s internetem a také wifi připojení k internetu na baru a v jeho blízkém okolí. Nyní jsme pro vás připojení ještě zrychlili! 

více


13. 5. 2013

Malý tip proti jarní únavě

V boji proti jarní únavě doporučujeme využít naše ležící nebo stojací solárium. Pravidelné opalování v soláriu pomáhá v boji proti jarní únavě, připravuje kůži na léto a vytváří kožní ochranu proti záření.

více


8. 3. 2013

Registrace do rezervačního systému

Nově si mohou zákazníci sami vytvořit svůj účet v rezervačním systému. Rezervace lze zadávat na 14 dní dopředu (ricochet 21 dní). Žádáme Vás o včasné rušení rezervací a upozorňujeme na rezervační řád. V případě, že máte již email či telefon v systému zaregistrován, kontaktujte recepci. 

více


4. 3. 2013

Ricochetový víkend ve Světě pod Palmovkou

Hned dva turnaje se v našem centru konaly o víkendu 9.-10.3. V sobotu zvítězil v turnaji B ČRA Filip Kulka z Kosmonos. Druhý skončil náš hráč Honza Schmidt. Gratulujeme! V neděli se od 16 hod konal přátelský turnaj RSK Palmovka. Honza Schmidt zde potvrdil formu třetím místem. Vyhrál další Honza, Honza Pulkráb.

více


25. 2. 2013

Březnový rozvrh

Od března dochází v rozvrhu cvičení k pár drobným změnám. Máme nového instruktora na flowin a instruktorku na spinning, přibyla lekce spinningu v neděli od 17 hod s Renčou Vlčkovou a powerjóga v pondělí od 19.30 s Luckou Hříbalovou

více


5. 2. 2013

Spinning maratony na Palmovce

Od únor do dubna jsme pro vás připravili sérii tří spinning maratonů. Více informací zde.

více


22. 1. 2013

Nový běžecký pás v posilovně

Naše početná rodinka kardio strojů se rozrostla o dalšího člena. Do posilovny jsme umístili profesionální běžecký pás značky Star Trac. Pod kapotou má pět kobylek a zabudované větráčky jsou tak silné, že skoro jdou použít jako protivítr :-)

více


8. 1. 2013

Pohyb dětem zve na své zimní kurzy pro děti

Náš dlouholetý partner zve na nově vypsané zimní kurzy cvičení pro děti. Začíná se v týdnu od 7.1. Přihlášení je však možné i v průběhu kurzu. Počet míst je však omezený, tak neváhejte a přihlašte se. Více informací na pohyb-detem.cz.

více


8. 1. 2013

Zveřejněno oficiální video z mistrovství světa konaného v našem centru

V listopadu 2012 se u nás konala historicky největší ricochetová akce - mistrovství světa v ricochetu. Ohlédnutí za mistrovstvím přináší krátké video, které je dostupné také v HD kvalitě. 

více


Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00