Aktuality

4. 3. 2013

Ricochetový víkend ve Světě pod Palmovkou

Hned dva turnaje se v našem centru konaly o víkendu 9.-10.3. V sobotu zvítězil v turnaji B ČRA Filip Kulka z Kosmonos. Druhý skončil náš hráč Honza Schmidt. Gratulujeme! V neděli se od 16 hod konal přátelský turnaj RSK Palmovka. Honza Schmidt zde potvrdil formu třetím místem. Vyhrál další Honza, Honza Pulkráb.

více


25. 2. 2013

Březnový rozvrh

Od března dochází v rozvrhu cvičení k pár drobným změnám. Máme nového instruktora na flowin a instruktorku na spinning, přibyla lekce spinningu v neděli od 17 hod s Renčou Vlčkovou a powerjóga v pondělí od 19.30 s Luckou Hříbalovou

více


5. 2. 2013

Spinning maratony na Palmovce

Od únor do dubna jsme pro vás připravili sérii tří spinning maratonů. Více informací zde.

více


22. 1. 2013

Nový běžecký pás v posilovně

Naše početná rodinka kardio strojů se rozrostla o dalšího člena. Do posilovny jsme umístili profesionální běžecký pás značky Star Trac. Pod kapotou má pět kobylek a zabudované větráčky jsou tak silné, že skoro jdou použít jako protivítr :-)

více


8. 1. 2013

Pohyb dětem zve na své zimní kurzy pro děti

Náš dlouholetý partner zve na nově vypsané zimní kurzy cvičení pro děti. Začíná se v týdnu od 7.1. Přihlášení je však možné i v průběhu kurzu. Počet míst je však omezený, tak neváhejte a přihlašte se. Více informací na pohyb-detem.cz.

více


8. 1. 2013

Zveřejněno oficiální video z mistrovství světa konaného v našem centru

V listopadu 2012 se u nás konala historicky největší ricochetová akce - mistrovství světa v ricochetu. Ohlédnutí za mistrovstvím přináší krátké video, které je dostupné také v HD kvalitě. 

více


4. 1. 2013

Turnaj České ricochetové asociace žen a mužů kat. A

V sobotu 5.1. se v našem centru uskutečnil republikový turnaj v ricochetu žen a mužů kateogorie A. Mezi muži zvítězil "místňák" Láďa Tesárek a mezi ženami kralovala taktéž za RSK Palmovku hrající Denisa Bohuslavová. Fotogalerie z turnaje zde. Více informací na www.e-ricochet.cz

více


25. 11. 2012

Finále mistrovství světa v ricochetu

V neděli 25.11. u nás ve sportovním centru proběhlo finále mistrovství světa v ricochetu. Mistrem světa se stal Čech Jan Veselý, když ve finále porazil hráče RSK Palmovka Radka Malého 3:0. Třetí místo obsadil Maďar Gabor Szabo. Finále sledovaly vedle desítek diváků i kamery České televize. Zprávy z médií o konání MS najdete zde. Gratulujeme Radkovi k titulu vicemistra světa, dalším hráčům domácího klubu RSK Palmovka a všem ostatním účastníkům mistrovství děkujeme za nádherné výkony. 

více


27. 9. 2012

Nová sekce webové stránky - příspěvky od Vás

Nově jsme naše webové stránky rozšířili o novou sekci "Řekli o nás". Nechceme jít častou cestou vymýšlení vlastních obdivných příspěvků. Chtěli bychom, aby příspěvky byly opravdu od vás zákazníků, aby byly pravdivé a aby na jejich základě noví zákazníci byli schopni odhadnout, co je u nás čeká. Proto bychom vás chtěli požádat o zaslání krátkých a výstižných komentářů k našemu centru a vaší spokojenosti u nás. A to na emailovou adresu pulkrab@svetpodpalmovkou.cz. Pro nejlepší příspěvky určitě nalezneme vhodný způsob odměny :-) Děkujeme. 

více


11. 9. 2012  |  aktualizováno 27. 9. 2012

Vstup za 65,-Kč !!!

Do konce září jsme pro Vás připravili akční vstup za 65,-Kč! Stačí si vybrat jednu z nabízených aktivit v rámci akce a stát se fanouškem naší facebookové stránky. Akce již vypršela.

více


Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00