Aktuality

22. 10. 2020

I my jdeme do onlinu

Jelikož jsou online aktivity a videa teď skoro to jediné, co vám z nás můžeme předávat, budeme pravidelně přinášet cvičící videa. Budou volně dostupná všem a platby budou dobrovolné. Pokud budete chtít přispět, půjdou peníze přímo našim trenérům a instruktorům. Videa budeme vkládat na náš YouTube kanál.

více


8. 10. 2020

Z nařízení vlády od pátku 9.10. dočasně zavřeno

Vládní opatření proti šíření koronaviru už zasáhla i fitness centra. Jsme nuceni dočasně uzavřít náš provoz od pátku 9.10. na zatím blíže neurčenou dobu. Uzavření se vztahuje na Fox Gym i privátní saunu. Budeme hledat řešení. Pokud můžete cvičte dál, buďte aktivní a nepropadejte chmurám! Platnosti permanentek budeme prodlužovat na vaše žádosti po znovuotevření provozu. Nečeká nás lehké období, ale společně to zvládneme. 

více


8. 9. 2020

Mimořádné skupinové lekce

Vedle pravidelných lekcí z našeho rozvrhu, pro vás jednou za čas připravíme i nějakou mimořádnou lekci. Jednou za čas pořádá víkendové lekce jógy Terka Sebesta a Martina Egert.

více


27. 8. 2020

Nové lekce v rozvrhu

Od září najdete v rozvrhu nové lekce. Ve čtvrtek od 17 vás čeká Tondův HIIT intervalový trénink a na neděli od 16.30 si připravila novou lekci pilates s pomůckami Terka Sebesta. 

více


27. 8. 2020

Fitness pětiboj pro všechny

V neděli 11.10. pořádáme ve spolupráci s MČ Praha 8 již pátý ročník fitness pětiboje pro všechny nadšence do pohybu. Účastníci startují ve dvojicích. Disciplíny jsou uzpůsobeny tak, aby je zvládl každý a zahrnují hlavně výdrže, vytrvalost a všestrannost. Startovné je v rámci akce Sportuje cela Praha 8 zdarma. Přihlášky přes email, facebook nebo formulář MČ. 

více


29. 6. 2020

Otevření dvou nových zón - venkovní cvičící a strength zóny

Otevíráme novou strength zónu, kde najdete dřepovací klece, trapbar, loglift, kruhy a šplhací lano. A využít můžete nově i venkovní cvičící zónu. 

více


22. 5. 2020

Již v plném provozu!

Po další vlně uvolňování opatření fungujeme téměř bez omezení. V provozu šatny, sprchy, vybrané skupinovky, privátní i veřejná sauna a cvičení je možné bez roušek. Máme zajištěný dostatečný přísun dezinfekce a hygienického materiálu pro vaše maximální bezpečí. Více zde.

více


22. 5. 2020

Rušíme zelený sál, stěhujeme kardiozónu a rozšiřujeme prostor pro fitness

V reakci na události posledních týdnů jsme se rozhodli pro změnu ve fungování našich prostor. A jak to tak bývá, většinu snad potěšíme, ale ne všechny. Chceme vám však vysvětlit, co a proč máme za lubem. Věříme, že změny nám pomohou zachovat fitko v nejlepší kondici i do příštích let.

více


10. 5. 2020

Od 11.5. bez roušek, šatny a sprchy od 25.5.

Od 11.5. můžeme cvičit opět bez roušek. Padají i omezení na počet lidí ovšem za dodržení 2m rozestupů. Přelidnění fitka zatím opravdu nehrozí. Postupně budeme do rozvrhu vracet i vybrané skupinové lekce. V provozu opět i solária a masáže. Šatny, sprchy a sauny se bude pravděpodobně otevírat 25.5.

více


26. 4. 2020

Jsme tu opět pro vás

Otevíráme...ale stále v době rouškové. Jak už určitě víte, od pondělí 27.4. je možné za dodržení přísných opatření znovu spustit provozy fitness. I my pro vás chceme otevřít a to za udržení maximálně možného komfortu a především bezpečí.

více


Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00