Aktuality

22. 5. 2020

Rušíme zelený sál, stěhujeme kardiozónu a rozšiřujeme prostor pro fitness

V reakci na události posledních týdnů jsme se rozhodli pro změnu ve fungování našich prostor. A jak to tak bývá, většinu snad potěšíme, ale ne všechny. Chceme vám však vysvětlit, co a proč máme za lubem. Věříme, že změny nám pomohou zachovat fitko v nejlepší kondici i do příštích let.

více


10. 5. 2020

Od 11.5. bez roušek, šatny a sprchy od 25.5.

Od 11.5. můžeme cvičit opět bez roušek. Padají i omezení na počet lidí ovšem za dodržení 2m rozestupů. Přelidnění fitka zatím opravdu nehrozí. Postupně budeme do rozvrhu vracet i vybrané skupinové lekce. V provozu opět i solária a masáže. Šatny, sprchy a sauny se bude pravděpodobně otevírat 25.5.

více


26. 4. 2020

Jsme tu opět pro vás

Otevíráme...ale stále v době rouškové. Jak už určitě víte, od pondělí 27.4. je možné za dodržení přísných opatření znovu spustit provozy fitness. I my pro vás chceme otevřít a to za udržení maximálně možného komfortu a především bezpečí.

více


3. 3. 2020

Březnový spinning maraton

Na pátek 20.3. si pro vás holky připravily skvělý spinningový maraton. Jede se od 17.00 do 19.30 a parádní výkon z vás dostane Zuzka Křížová a Heda Křížková. Cena je 300,-Kč, s permicí doplatek jedné lekce. Rezervace online.

více


15. 2. 2020  |  aktualizováno 3. 3. 2020

AKCE NA NOVOU SLUŽBU - suchá vířivka / masážní lůžko

Do konce února 15.3. můžete využít akční 50% slevu na naší novou pecku - masáž na vodním lůžku (15+10 min za 100,-Kč). Zařadili jsme ji i k naší nejvyšší kategorii permic, s kterými ji můžete využít kdykoliv zdarma.

více


5. 12. 2019

Máme mistra! Mistra Evropy v ricochetu

Náš šéf slaví velký úspěch. Z Německa dovezl Honza Pulkráb překvapivý titul mistra Evropy v ricochetu. K vítězství mu pomohla hlavně tři vydřená vítězství nad squashovými specialisty a obzvláště velký obrat v závěru pátého setu semifinále stál za to. O úspéchu píše i deník Sport.

více


9. 11. 2019

Obrovské ocenění. Jsme třetí ve Fitness roku!

Díky součtu hlasů odborné poroty a těch od vás jsme v anketě Fitness roku 2020 obsadili neuvěřitelné třetí místo! Moc děkujeme. Ocenění si vážíme o to víc, že v silné konkurenci ostatních fitek se před námi umístila jen dvě centra patřící do stáje velkých investorů.

více


17. 10. 2019

POZOR! SPOUŠTÍME NOVÝ SYSTÉM NA SPRÁVU REZERVACÍ A PERMANENTEK

Nově najdete všechny rezervace na: svetpodpalmovkou.inrs.cz/rs/ Stávající rezervace jsme překlopili do nového systému. Pokud některou již provedenou chcete zrušit, můžete po přihlášení do nového systému nebo na recepci. Nově můžete sami rezervovat vstup do sauny i privátní saunu pro dva. Máme nová pravidla pro storno poplatky. Nově se při pozdním zrušení či nedostavení se, bude hradit 50 % z ceny služby. Podrobná pravidla připravujeme. 

Pozor, přihlašovací údaje nejsou stejné jako ve starém rezervačním systému.

Velkou výhodou nového systému je maximální kontrola nad svým účtem a propojení rezervací a permanentek / kreditu. 

V rámci nových nastavení jsme všem, kdo měli platný kredit, prodloužili jeho platnost o další rok.

Kdyby vám něco nefungovalo, napište nám email. Moc děkujeme za trpělivost, kdyby něco nefungovalo ze začátku na 100 % :-)

více


8. 10. 2019

Rozrostli jsme se!

Na začátku září jsme převzali pod svá křídla nedalekou pobočku Fox Gym. Tu najdete hned vedle metra Palmovka. Postupně zde vylepšujeme a rozšiřujeme nabídku služeb - lekcí. V rozvrhu najdete zatím hlavně bojové lekce a kruhové tréninky. Platí zde naše permice, Multisport karty a lze si koupit i jednorázový vstup. 

více


27. 8. 2019

Nové stroje v kardiozóně a překvapení ve fitku

Kompletně jsme obnovili vybavení Spoteee Running Zone. Nově zde najdete parádní nové běžecké pásy a eliptikaly od Technogymu! Pro vás jen to nejlepší :-) A ve fitku na vás čeká opravdový unikát mezi kardiostroji - bezmotorový pás s nastavitelným odporem - skillmill.

více


Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00