Aktuality

30. 1. 2018  |  komentářů

Nová workoutová konstrukce

Rozšířili jsme naše prostory o workoutovou konstrukci, kde najdete 6 nových stanovišť. 

více


30. 1. 2018  |  komentářů

Fitness seminář: Jak na zdravou a vyváženou stravu

Chcete zlepšit své stravování, ale nevíte, jak začít? Na Romanově semináři se dozvíte, jak na zdravý a zároveň i udržitelný způsob stravování. Těšíme se v pátek 26.1. od 16.30.

více


9. 1. 2018  |  komentářů

Žijeme s vámi i na sociálních sítích

Facebook a Instagram nás baví. Najdete zde, co je u nás nového, co zrovna děláme a kupu zajímavosti ze zákulisí.

více


8. 1. 2018  |  komentářů

Přijďte se dozvědět, jak (začít) správně cvičit

Začínáte cvičit a chcete se vyvarovat těch nejčastějších chyb? Už cvičíte, ale nejste si jistí, jestli správně? Tak přijďte na náš seminář, kde se dozvíte vše potřebné pro vaše efektivní a zdravé cvičení. 

více


2. 1. 2018  |  komentářů

Hledáme posilu a parťačku na recepci

Hledáme na brigádu případně i na HPP slečnu nebo paní, která zapadne do našeho týmu na recepci zavedeného rodinného fitness a wellness. Klademe důraz na proklientský přístup. Důležitý je pro nás pozitivní postoj k životu i práci, časová flexibilita a zájem o fitness a wellness.

více


8. 12. 2017  |  komentářů

O sobotách si přivstaneme

Od září jsme upravili sobotní otevírací dobu. Nově tu pro vás budeme již od 9 hodin.

více


7. 12. 2017  |  komentářů

Otevírací doba v období svátků

Bez cvičení to budete muset vydržet pouze na Štědrý den. Jinak máme každý den otevřeno, abyste mohli všechno pěkně vysportovat nebo si oddechnout od vánočního shonu. 

více


28. 9. 2017  |  komentářů

Sranda fitness pětiboj

V neděli 8.10. jsme pořádali ve spolupráci s MČ Praha 8 fitness pětiboj dvojic. Soutěžilo se v pěti disciplínách - běh na trenažeru - 2km, chůze / běh na schodech - 30 pater, angličáky na čas, dráha všestrannosti a dráha všestrannosti ve dvojici. Děkujeme všem účastníkům.

více


4. 9. 2017  |  komentářů

Nový ceník od září

Nic před vámi nechceme schovávat. Ani nový ceník.

Po dvou letech jsme museli přistoupit k menšímu zdražení. Ceny vstupů do posilovny a na cvičení jsme navýšili řádově o 10 až 20 Kč. K úpravám došlo i u několika dalších služeb. Chceme, abyste věděli, proč se tak stalo.

Hlavní důvody jsou dva. Náklady na provoz celého našeho zařízení jsou každý rok vyšší a vyšší. A pokud chceme udržet nějakou kvalitu, tak ačkoliv nám to není úplně příjemné, tak musíme navýšení nákladů do cen promítnout.

 

více


1. 9. 2017  |  komentářů

Podzimní kurzy lekcí pro nejmenší

Od září bude v sále opět veselo. Začínají podzimní rozvrhy lekcí Pohybu dětem pro děti od 3 měsíců po předškoláky. Zajistěte si své místo v nabitých rozvrzích přímo u Pohybu dětem. Místa rychle mizí.

více


Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So 9:00 - 20:00
Ne 10:00 - 22:00