Aktuality

9. 11. 2019  |  komentářů

Obrovské ocenění. Jsme třetí ve Fitness roku!

Díky součtu hlasů odborné poroty a těch od vás jsme v anketě Fitness roku 2020 obsadili neuvěřitelné třetí místo! Moc děkujeme. Ocenění si vážíme o to víc, že v silné konkurenci ostatních fitek se před námi umístila jen dvě centra patřící do stáje velkých investorů.

více


17. 10. 2019  |  komentářů

POZOR! SPOUŠTÍME NOVÝ SYSTÉM NA SPRÁVU REZERVACÍ A PERMANENTEK

Nově najdete všechny rezervace na: svetpodpalmovkou.inrs.cz/rs/ Stávající rezervace jsme překlopili do nového systému. Pokud některou již provedenou chcete zrušit, můžete po přihlášení do nového systému nebo na recepci. Nově můžete sami rezervovat vstup do sauny i privátní saunu pro dva. Máme nová pravidla pro storno poplatky. Nově se při pozdním zrušení či nedostavení se, bude hradit 50 % z ceny služby. Podrobná pravidla připravujeme. 

Pozor, přihlašovací údaje nejsou stejné jako ve starém rezervačním systému.

Velkou výhodou nového systému je maximální kontrola nad svým účtem a propojení rezervací a permanentek / kreditu. 

V rámci nových nastavení jsme všem, kdo měli platný kredit, prodloužili jeho platnost o další rok.

Kdyby vám něco nefungovalo, napište nám email. Moc děkujeme za trpělivost, kdyby něco nefungovalo ze začátku na 100 % :-)

více


8. 10. 2019  |  komentářů

Rozrostli jsme se!

Na začátku září jsme převzali pod svá křídla nedalekou pobočku Fox Gym. Tu najdete hned vedle metra Palmovka. Postupně zde vylepšujeme a rozšiřujeme nabídku služeb - lekcí. V rozvrhu najdete zatím hlavně bojové lekce a kruhové tréninky. Platí zde naše permice, Multisport karty a lze si koupit i jednorázový vstup. 

více


27. 8. 2019  |  komentářů

Nové stroje v kardiozóně a překvapení ve fitku

Kompletně jsme obnovili vybavení Spoteee Running Zone. Nově zde najdete parádní nové běžecké pásy a eliptikaly od Technogymu! Pro vás jen to nejlepší :-) A ve fitku na vás čeká opravdový unikát mezi kardiostroji - bezmotorový pás s nastavitelným odporem - skillmill.

více


11. 5. 2019  |  komentářů

3 nejlepší fitka v Praze? Jsme mezi nimi!

Největsí odměnou je pro nás vaše spokojenost. Ale jednou za čas se objeví jako bonus ocenění zvenčí. Tím posledním je výběr našeho fitka do TOP 3 fitness center v Praze. Redakce vydavatelství Economia nás vybrala na základě vašich hodnocení a recenzí. Srdečně vám děkujeme.

více


14. 4. 2019  |  komentářů

Děkujeme za vaše hlasy v anketě Sportovec Prahy 8

V letošním ročníku ankety jsme měli hned 4 želízka v ohni. Díky vašim hlasům jsme vybojovali tři druhá a jedno třetí místo. Moc děkujeme!

více


13. 4. 2019  |  komentářů

5 tipů, jak si udržet předsevzetí

Je tu čas plnění novoročních předsevzetí. Spousta lidí je vzdala už dopředu. V lepším případě protože se snaží na sobě pracovat celý rok. V horším a častějším protože už to tolikrát nevyšlo. Ale proč propásnout skvělou příležitost být lepší? Chceme vám pomoci na cestě za lepším a zdravějším já. Přinášíme pár ověřených rad a poznatků k předsevzetím.

více


12. 4. 2019  |  komentářů

Zvládněte spinningovou maratonskou výzvu!

Na pátek 26.4. jsme si pro vás připravili spinningový maraton. Jede se od 17.00 do 19.30 a lekcí vás poprvé provedou hned tři instruktoři - Zuzka Křížová, Tom Veselý a Jana Hájková. Cena je 250,-Kč, s permicí doplatek jedné lekce. Rezervace online.

více


5. 12. 2018  |  komentářů

Ideální dárek? Motivace ke zdraví

Pokud si jako většina lidí lámete hlavu nad vánočními dárky, máme pro vás skvělý tip. Věnujte permanentku do fitka nebo kredit na naše služby. Voucher vám na recepci zabalíme do stylové dárkové obálky. Věnujte zdraví a pohodu!

více


19. 11. 2018  |  komentářů

Změna v časech nedělních lekcí

V neděli se nově přesouvají lekce Evy Stránské na 17.30 a 18.30 a cvičí se v oranžovém sále. Pilates a powerjóga začíná v 18 resp. 19 hod. 

více


Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00