Posilovna - fitness

Naše posilovna je vcelku členitá. I při vyšší návštěvnosti si tak vždy najdete svůj koutek na cvičení. Do většiny prostor jde přirozené denní světlo. V posilovně najdete dostatek zrcadlových ploch a to ne proto, abyste mohli sami sebe obdivovat, ale abyste mohli kontrolovat správné provedení cviků.

Využijte pro vstup některou z našich permanentek

Pokud zatím nemáte svůj online profil, můžete se registrovat a začít využívat všech výhod (nákup permanentek, rezervace lekcí a wellness aj.). Po registraci můžete pokračovat rovnou na svém profilu nebo se vrátit zpět na tuto stránku a využít jednoduchého rozcestníku níže.

Fitness 1 měsíc   Fitness 3 měsíce   Fitness 12 měsíců

Dobij si kredit

Pokud si chcete dopřát permanentku i se skupinovými lekcemi nebo wellness, podívejte se na naší celou nabídku. Permanentky zakoupené pro Fitness Svět pod Palmokou platí i do našeho nedalekého soukromého fitka Fox Gym :)

Rozdělení posilovny

Pomůcky, pomůcky, pomůcky

Dbáme na to, abychom měli velký počet pomůcek nejen na funkční trénink. Aby vás trénink jen tak neomrzel a mohli jste objevovat stále nové cviky. V posilovně najdete například dvě sady jednoruček, kompletní sadu ketllebellů, sandbagy, medicinbaly, TRX, gymnastické kruhy, flowin, bosu, švihadla, plyometrické bedny a stupínky, přehršel odporových gum a mnoho dalšího.

Jsme trochu ujetí na fitness pomůcky, které znevšední váš trénink (neplést s mnohými marketingovými nesmysly :-))

Vaši mysl v posilovně v pauzách mezi sériemi zaměstnají dvě velkoplošné tématické malby STOVIT design.

Podívejte se k nám

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00