Přesunuli jsme web foxgym.cz pod svetpodpalmovkou.cz, protože Fox Gym patří pod nás a na vstupy můžete využít i naši permanentku a kredit. 

Vaše místo pro komplexní i specializovaný OCR nebo bojový trénink.

Koncept Fox Gymu je nově postaven na bezobslužných individuálních vstupech v maximální kapacitě 4 osob v jeden čas, osobních trénincích a výběru menšího množství kvalitních skupinových lekcí.

Využijte pro vstup některou z našich permanentek a rezervujte si rovnou své místo

Pokud zatím nemáte svůj online profil, můžete se registrovat a začít využívat všech výhod (nákup permanentek, rezervace lekcí a wellness aj.). Po registraci můžete pokračovat rovnou na svém profilu nebo se vrátit zpět na tuto stránku a využít jednoduchého rozcestníku níže.

 Fitness 1 měsíc   Fitness 3 měsíce  Fitness 6 měsíců   Fitness 12 měsíců

Pokud si chcete dopřát permanentku i se skupinovými lekcemi nebo wellness, podívejte se na naší celou nabídku. Permanentky zakoupené pro Fox Gym platí i do našeho nedalekého domovského fitka Fitness Svět pod Palmovkou :)

Adresa a otevírací doba

Podmínky pro vstup

Níže naleznete přehledné podmínky pro vstup.

Typ tréninku Rezervace místa Nutnost vlastního kódu Možnosti platby
Soukromý trénink Ano, jedno ze 4 míst Ano Permanentka, kredit, MultiSport, ActivePass
Trénink s trenérem Ano, trenér a klient zvlášť Ne, může vpustit trenér
Skupinová lekce Ano, běžně na lekci Ne, kód přijde před lekcí v SMS

Před každým vstupem do Fox Gymu je nutné mít platnou rezervaci svého místa! Probíhá zpětná kontrola na základě vstupního a kamerového systému.

Jak to u nás vypadá

   

Občerstvení - fitness doplňky

Ve Fox Gymu najdete dobře vybavený samoobšlužný bar. Můžete si nabídnout proteinové nápoje, kávu, tyčinky, nakopávače i BCAA, různé druhy osvěžujících a iontových nápojů a spoustu dalšího. Dle své chuti si vyberete o co máte zájem, uděláte na baru čárku v seznamu a zaplatíte hotově do kasičky či kartou přes terminál.

Trenéři

Nejčastěji zde potkáte:

A pokud by vám tu přeci jen někdo chyběl, není problém kontaktovat jakéhokoliv trénéra z Fitness Světa pod Palmovkou.

Na závěr

Užijte si trénink na maximum a těšíme se s vámi na setkání. S jakými koliv dotazy se můžete obracet na náš mateřský Fitness Svět pod Palmovkou.

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So 9:00 - 20:00
Ne 10:00 - 22:00