Vendula Scheibová

Instruktorka powerjógy

K józe jsem se dostala díky potřebě protáhnout nejen tělo, ale také zklidnit mysl. Je to pro mě ideální kompenzace k dynamickým formám, které jako lektorka dlouhá léta vedu. Snažím se u klientů nejen eliminovat zdravotní obtíže, častokrát způsobené hektickým způsobem života, ale pomoci jim získat zdravé a odpočaté tělo. Dalším benefitem je pak duševní rovnováha a celkový pozitivní přístup k životu.

Samozřejmostí je pravidelné vzdělávání a účast na kongresech nejen v České Republice:

Osobní trenérka Fitness a Kondičního posilování (Trenérská škola Petra Stacha), Aerobik II.třídy a step aerobik (ACI) Zumba,PowerYoga (PowerYoga Akademie), Bosu a Core (Face Czech Academy), Trampolínky (jumping) – (Euforie), Bodystyling (FISAF), Tabata, Kruhové tréninky, Dětský Aerobik, SlowToning a lekce Body and Mind (Fitness Bluegym) a nespočet dalších seminářů……-)

Mezinárodní vzdělávací kongresy   

Zabývám se i kondiční přípravou sportovců (např. Fotbalová škola Petra Čecha).  Zkušenosti jsem měla možnost nasbírat i na pracovních pobytech jako fitness instruktorka na Krétě a následně Kosu.

Sport a hlavně aerobik byl od malička součástí mého života a formoval ve mně pevnou vůli a ctižádost.  Právě zkušenosti i ze soutěžního prostředí mi pomáhají zvládat dnešní uspěchanou a hektickou dobu.

Závodní činnost 

Vítězka více jak 70 závodů Aerobic Master Class FISAF , Miss aerobik Junior a Miss Sympatie 2001,Finalistka soutěže Adidas Aerobik Star 2006, Finalistka soutěže Královna královských věnných měst 2007, STŘÍBRNÁ MEDAILE - Mistrovství České Republiky - Aerobic Master Class 2009, Titul BreoWorld Aerobic IndividualTrophy 2010 FISAF, Titul MissSportAerobic ČR 2011, Mistryně České republiky Aerobic IndividualTrophy 2012 FISAF , Finalistka Miss Aerobik ČR 2012, Miss Pláž 2014 , Missis Aerobik ČR 2016,  Missis Aerobik ČR sympatie 2016

Aktuálně se jako instruktorka věnuji převážně individuálním lekcím (cvičení s vlastní vahou těla i s pomůckami). Tréninky jsou zaměřené nejen na tvarování těla, zlepšení motoriky a držení těla, osvojení si základních cviků, funkční tréninky, ale stále častěji se jedná o zdravotní cvičení, zejména jógová terapie (eliminace bolesti zad, svalové dysbalance, …)

Motto

Čím jste je to, čím jste byli, a čím budete je to, co děláte teď.“ Buddha

Kontakt

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So 9:00 - 20:00
Ne 10:00 - 22:00