Ája Caltová

TRENÉR         MOTIVÁTOR         RÁDCE          VÁŠ OSOBNÍ TYRAN :D

Baví mě vše, co se týká zdravého životního stylu a fitness :-)

Sport mě doprovází už od dětství, kdy jsem na základce dělala atletiku, přes střední aerobiky a všechny možné skupinové lekce. A když jsem se před 8mi lety přestěhovala do Německa, absolutně jsem propadla „fitness světu“. Po celou dobu jsem sbírala zkušenosti a poznatky (sbírám je pořád a stále :-)), které jsem průběžně zaváděla do vlastní praxe.

Prošla jsem si závodní přípravou a zúčastnila se fitness závodů v kategorii Bodyfitness. Mimo to, jsem se nějakou dobu věnovala crossfitu a kondičnímu thaiboxu. Fitness však pro mě zůstalo na 1. místě ( tedy samozřejmě až po rodině, přátelích a mém psovi Shelbym :-))

Po návratu do ČR jsem si uvědomila, že právě sport-fitness je to, čemu bych se chtěla plně věnovat a to, čemu dávám 100%. Proto jsem si dodělala trenérský kurz a začala oficiálně jako fitness trenérka. Tréninky na které se zaměřuji jsou ve fitku na strojích, s činkami, ale také čistě s vlastní vahou, kruhové tréninky či tabata.

A jaký je tvůj cíl?

Je jedno, zda je tvým cílem nabírání svalové hmoty, hubnutí, zpevnění, lepší kondička nebo se prostě „jen“ chceš cítit lépe a být fit. Moc ráda tě na té tvé cestě doprovodím. Jako tvůj osobní trenér, motivátor, rádce, psycholog,... a tyran ;-D

Ráda Ti pomohu :-)

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So 9:00 - 20:00
Ne 10:00 - 22:00