Jan Muscleman Bujnovský

Trenér, lektor, mentor a kouč Streetworkoutu a Kalistheniky

Smyslem života je pohyb, a ten musí být efektivní, smysluplný a hlavně zábavný.

Chcete získat zdravé a silné tělo?
Chcete se naučit něco nového?
Chcete umět ovládat vlastní tělo?
Chcete celkově něco nového a nestandardního?
Chcete zažít pocit radosti z pohybu?
Chcete se vyvarovat chybám při cvičení s vlastní váhou?
Nebo vás prostě jen už nebaví činky?

Kalisthenika je přirozené a základní cvičení pouze s vlastní tělesnou váhou, díky kterému získáte sílu nutnou k efektivnímu ovládání vlastního těla. A jelikož jsou veškeré pohyby, které naše tělo vykonává, ve své komplexnosti náročné na zapojení a řízení mnoha svalových skupin naráz, je Kalisthenika metodou posilující tělo i mysl.

Nakonec není nic jednoduššího, než si jako důkaz přijít vyzkoušet obyčejný klik nebo shyb provedený v plné technické kráse.

„Aneb co zdánlivě jednoduše vypadá, není tak jednoduché, jak se zdá.“

Streetworkout je následně veškeré takové cvičení s vlastní tělesnou váhou, které v síle, obtížnosti nebo komplexnosti překonává Kalistheniku.

A jako se nedá dělat kulturistika bez předchozích základů v oblasti fitness, tak se nedá dělat Streetworkout bez předchozích základů v Kalisthenice.

Časté otázky

Mohu se to naučit i já?

Ano!
Na věku, pohlaví, výšce a váze vůbec nezáleží. Cvičení s vlastní váhou je pro všechny bez rozdílu a záleží pouze na vaší cílevědomosti a chuti.

Musím něco umět, než přijdu na první lekci?

NE!
Na vše, co je nutné, Vás připravím a naučím tak, jak je ideální právě a pouze pro Vaše individuální potřeby. A to vše na základě Vašich individuálních schopností a dovedností. Je z pohledu času a efektivity ideálnější učit se novým dovednostem, než se od základu přeučovat již špatně naučené pohybové vzorce.

Má tedy cenu přijít, když si myslím, že to dělám špatně?

URČITĚ!
Specializuji se převážně na opravu techniky, odstranění svalové dysbalance a přeučení špatných pohybových vzorců. V takovém případě neváhejte a přijďte co nejdříve, aby nedocházelo ke zbytečnému prohlubování negativ.

Mohu se to vše naučit i sám/sama?

Ano, ALE!
Z předchozího bodu je patrné, že se nesetkávám s problémy ojediněle, a právě proto je osobní trenér tím pravým ořechovým. A když nic jiného, během pár lekcí sami zjistíte, zda vás to baví nebo ne.

Kdo tedy jsem?

Jsem profesionální a certifikovaný trenér Kalistheniky a Streetworkoutu, který se jako jediný v celé České republice specializuje na cvičení pouze s vlastní tělesnou váhou. Již přes 14 let sám cvičím bez nutnosti sáhnout na činky s výsledky, které potvrzují, že to jde i bez nich, což potvrzují i výsledky mých klientů.

Nenajdete tedy v mé nabídce nic jiného, jelikož se naplno věnuji své specializaci. Na vše ostatní existuje spousta jiných profesionálů ve svém oboru.

Mám odborné zkoušky na FTVS z anatomie, fyziologie, sportovního tréninku, sportovní přípravy dětí, pedagogiky a didaktiky sportu, psychologie sportu a dalších oborů zaměřených na trénování a sport.

Držím světový rekord v počtu 313 Muscle-upů za hodinu (odkaz youtube)

Účastním se soutěží ve Streetworkoutu jako porotce.

Více informací, podrobností a ceník individuálních lekcí najdete na mé stránce ZDE (odkaz: www.janbujnovsky.cz)

Časová dostupnost

Prohlédněte si mé aktuální časové možnosti.

Kontakty

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00