Mgr. Laďka Jeřábková

Osobní trenérka fitness se specializací na kalistheniku / Instruktorka skupinových lekcí

Ladka Jerabkova

Kdo jsem?

Jmenuji se Laďka Jeřábková a jsem osobní trenérka s 5letou praxí.

Funguji v prostorech Fitness svět pod Palmovkou a v Panther Gym Čakovice a to v rámci osobních i skupinových lekcí. V letních měsících spolu s klienty cvičím venku na čerstvém vzduchu na workoutových hřištích, což pokládáme já i mí klienti za velký benefit. Specializuji se zejména na cvičení s vlastní tělesnou vahou - kalisthenika, ale ráda Vám pomohu/poradím i v přípravě na terénní překážkové závody - OCR. Pořádám též výukové kurzy a workshopy.

„Miluji pohyb všeho druhu!“

Celý život sportuji. Mé pracovní zkušenosti ve sportu začaly zejména s nástupem na Fakultu tělesné výchovy a sportu před 6 lety. Začínala jsem pracovat hlavně s dětmi a na rozvoji jejich všeobecné pohybové zdatnosti, posléze na základech gymnastiky. Během začátků studia FTVS jsem se poprvé seznámila s kalisthenikou a zcela jí propadla. Do té doby jsem již dlouho před tím měla posilování s vlastní tělesnou hmotností v oblibě, ovšem s trenérem David Rejl, nynějším jediným WCO Elite Coachem v ČR a dovolím si tvrdit že nejlepším trenérem kalistheniky v naší republice, mé cvičení nabylo úplně jiných rozměrů. Začala jsem tak soutěžní sport dělat v dospělosti! Kalisthenika - street workout, jakožto relativně mladý sport, mi spolu ruku v ruce s FTVS změnil životní styl, priority a náplň volného času. Přinesl mi spoustu přátel v této komunitě nejen na závodech a naučil mne mnoha věcem.

„Kalisthenika mi spolu s FTVS změnila životní styl“

V současné době mým hlavním zaměstnáním je trenérství kalistheniky, kterému se věnuji již 3 roky - a to zejména individuálním tréninkům. Desítky pravidelných klientů mi však s oblibou chodí i na skupinové lekce. Za předpokladu plnění mých rad a pokynů se u 96% klientů výsledky objevují již do 3 měsíců!

Mým ideálem je starořecká Kalokagathia, neboli harmonie těla a duše, vytříbená mysl a zdravé tělo. Věřím v komplexnost, a proto se také tělem zabývám jako celkem, ne jeho částmi. Ve svém komplexním přístupu se u klientů zaobírám tréninkovými metodami, výživou, regenerací, psychikou a celkovým zdravím. Snažím se dělat tréninky pestré a hravé. Zároveň si neustále doplňuji vzdělání na kurzech a workshopech.

„Předávání svých zkušeností a výsledky klientů mě nabijí pozitivní energií!“

Chceš i Ty vyzkoušet, co kalisthenika obnáší? Chceš se naučit mít kontrolu nad svým vlastním tělem? Naučit shyb nebo jiný pokročilejší cvik? Změnit svůj život k lepšímu? Ať už jsi úplný začátečník nebo mírně pokročilý, napiš mi a společně vymyslíme, jakým způsobem Ti nejlépe dokážu pomoci na cestě za Tvým vysněným cílem. Budu se těšit!

Vzdělání a certifikace


Úspěchy

Calisthenics:

OCR:

Promo video

Ceník

Máte-li zájem o mé služby, neváhejte se ozvat a společně si sjednáme nezávaznou startovní schůzku, kde najdeme nejlepší možnost spolupráce dělanou Vám na míru a pro Vaše potřeby! Těším se na Vás!

Časová dostupnost

Prohlédněte si mé aktuální časové možnosti.

Kontakt

Reference

 Petra S.

„Laďku jsem si našla, abych se posunula trochu dál ve svém sportování. Je skvělá jako člověk a jako trenérka je na svém místě - dokáže mě vyhecovat k větším výkonům a každou lekci jsem o kousek dál. Slovo "nejde" při jejích lekcích neexistuje. Platí zde heslo: "pokud nemůžeš, přidej", ale v jejím podání to funguje opravdu na 100% a dokážu překonat sama sebe. Na každou lekci se těším kvůli její energii, úsměvu a pokaždé jsem zvědavá, co nového si na mě připravila. Jako člověk je skvělá v tom, že respektuje limity a hranice jednotlivce. Už teď se těším na další spolupráci s ní!

 Jan Ž.

„Laďka je extrémně spolehlivý, přívětivý a hodný člověk. Na tréninku dá ale člověku pořádně zabrat.  „

 Jitka Š.

„Poslední opakování u Laďky nehledejte. Neexistuje! Tréninky, které vás motivují a chcete na sobě dál makat. Vidíte a cítíte pokrok. Dokážete to, co vás ani nenapadlo. Pomůže vám zvládat překážky a plnit cíle. Svůj progres z nuly na současný stav považuji za obrovský. Toto si troufnu napsat i přes to, že mě to jistě bude stát přidaná opakování v tréninku. Baví!!!“

 Ladislav K.

„U Laďky jsem absolvoval skupinový i individuální trénink zaměřený na kalisteniku. V obou případech jsem byl velmi spokojený. Rozhodně doporučuji! Laďka dbá na správné technické provedení, zná spoustu cviků a tak dokáže trénink přizpůsobit a udělat zajímavým. Super je, že se sama kalistenice věnuje, a je dost dobrá. Nemá jen naučenou teorii - má i vlastní praxi a zkušenosti, jak ze cvičení tak třeba z OCR závodů.“

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00