Bc. Michaela Vítková

Osobní trenérka a masérka

Jako trenérka se zaměřuji na funkční a kompenzační cvičení. Nejvíce využívám principů moderní vývojové kineziologie na základě poznatků PhDr. Čumpelíka. Naše tělo dokáže být neuvěřitelné silné, stabilní, a zároveň mobilní - a umí si to nastavit úplně samo. Jen k tomu od nás potřebuje dostat ten správný impuls. A tak učím své klienty, jak znovu začít poslouchat a ovládat své tělo jako jeden funkční celek. Díky tomu ze svého těla dostanou maximální výkon tak, aby to bylo dlouhodobě udržitelné a s ohledem na zdraví.

Lidské tělo je navzájem propojený systém svalů a vazivového aparátu, do kterého jsou zavzaty i vnitřních orgánů - to vše je ovládáno naším mozkem. Proto se snažím na své klienty nahlížet co nejvíce komplexně. Snažím se pozitivně ovlivnit nejen pohybový aparát, ale také psychiku, dýchání, spánek a funkci vnitřních orgánů.

Ve svém volném čase se věnuji běhu a lezení, kde se snažím aplikovat veškeré pohybové poznatky, a tak se neustále posouvat dál a dál. Pokud budeš chtít, ráda ti pomohu s rozvojem i v těchto sportech :-)

Vzdělání:

Absolvované kurzy a školení:

Časová dostupnost

Prohlédněte si mé aktuální časové možnosti.

Kontakt na trénink

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00