Nikola Patočková

Osobní trenérka a instruktorka skupinových lekcí

Vyšla jsem z Improve Academy jako osobní fitness trenérka. Naučili mě, nahlížet na sport a posilování ze zdravotního hlediska. Tímto směrem se chci při sestavování tréninku řídit.

Baví mě funkčnost, proto se můžeš těšit na různorodý trénink, kde budeme využívat vše, co máme po ruce - kettlebelly, TRX, činky, odporové gumičky apod. Zaměřuji se i na posilování s vlastní vahou. Nebráním se ani posilovacím strojům, které ti do tréninku také budu zařazovat. Seznámíme se i s konstrukcí, kde zkusíme ručkování, lezení či shyby.

Využijeme vše, co posilovna nabízí a rozhodně nebudeme na jednom místě! Tak se neváhej ozvat a já sestavím trénink přesně dle tvých představ a cílů.

Vzdělání

O mně

Už od malinka mi žádný sport nedělal problém a byla jsem vždy učenlivá. Pocházím ze sportovní rodiny, mamka závodně plavala a taťka byl bikrosový závodník. Ve svých 6 letech jsem se vydala trochu jinou cestou. Zúčastnila jsem se konkurzu street dance a propadla mu. Naučil mě tvrdé dřině, umět prohrávat a hrdě vyhrávat.

Tanec mi dal hodně, ale přece jenom jsem dcera svých rodičů. Po matce silná a cílevědomá. Po otci soutěživá a vytrvalá. Proto jsem na ostatní sporty nikdy nezanevřela. Ve svých 17 letech jsem začala cvičit ve fitness. Vím, že jsem lépe zvolit nemohla. Sledovat jak se malými krůčky a pílí mění mé tělo je k nezaplacení. Už stačilo jen začít žít zdravý životný styl a měla jsem vyhráno. Konečně jsem byla spokojená sama se sebou a svými výsledky.

Prošla jsem kalistenikou, zamilovala jsem si jógu a běh. Není týden bez pořádného tréninku kickboxu. Především ale věnuji svůj čas cyklistice, zúčastňuji se amatérských MTB závodu. Mám za sebou také pražské gladiator závody a už se těším, co dalšího zatím nepoznaného mě čeká. 

Ceník a nabídka služeb

Ceník a nabídku služeb si můžete prohlédnout zde.

Časová dostupnost tréninků

Zde můžete vidět kalendář volných časových možností pro trénink. Prosím, vyberte si den a čas, který vám vyhovuje (je volný) a napište mi :-)

Pokud jste pro sebe nenašli vhodný volný termín, můžete mě samozřejmě kontaktovat i tak, možná ho najdeme společně nebo vám ráda pomohu s případným výběrem jiného trenéra :-)

Kontakt

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So 9:00 - 20:00
Ne 10:00 - 22:00