Ing. Renata Stachová (Vlčková)

Osobní trenérka a instruktorka skupinových lekcí

I also offer trainings, consultations and health food in English.

Jsem profesionální osobní trenérka a nabízím vám své služby v oblasti fitness tréninku, zdravého životního stylu a výživy.

Moji klienti jsou ženy i muži všech věkových kategorií, kteří chtějí hlavně redukci váhy, zlepšení kondice, úpravu jídelníčku, řešení svalové nerovnováhy a bolestí zad. Maminkám pomáhám vhodným cvičením zůstat fit celé těhotenství, zvládnout co nejlépe porod, brzy po porodu se dostat zpátky do kondice(zlepšení stavu břišní diastazy (rozestup přímých břišních svalů)), povolené pánevní dno, atd.) a shodit poporodní kila. Sama jsem maminou syna Adriana nar. březen 2019.

Jsem vám k dispozici v posilovně Světa pod Palmovkou a to již od roku 2012. Zde vám mohu nabídnout veškeré své služby - trénink, výživové poradenství, tělesnou analýzu, posílení středu těla, dokonalé odreagování a následnou redukci tukových polštářků. V případě vašeho zájmu jsem připravená vám sestavit kompletní tréninkový plán dle vašich přání a požadavků a dovést vás zdárně do cíle. Pojďte do toho! Na cestu za zdravím, sebevědomím a krásou společně se mnou. Pro domluvení termínu úvodní konzultace a diagnostiky využijte kontaktního emailu či telefonu níže. Termíny přizpůsobím Vašemu přání. Probereme vaše problémy, přání a cíle, kterých byste chtěli dosáhnout. Poté naplánujeme trénink ušitý přímo na míru. V případě zájmu vám sestavím individuální jídelníček, aby sportovní snažení mělo ještě větší efekt.

Se mnou vás prostě cvičení začne bavit!:-)

Zkušenosti, vzdělání a reference

Motto

,,Rozhodujícím faktorem ve skutečném životě i sportu je to, že jsme silní jen tak, jak silné je naše nejslabší místo“.

Časová dostupnost

Prohlédněte si mé aktuální časové možnosti.

Ceník tréninků a nabídka služeb zde.

Kontakt

IČ: 75380030; Provozní doba: dle dohody; Odpovědná osoba: Ing. Renata Stachová

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00