Ing. Roman Svoboda

Fitness & Výživa & Masáže & Tejpování

FUNKČNOST                 SÍLA                 ZDRAVÍ                 VZHLED

"Tělo musí být nejprve funkční, poté může zesílit a udržet si zdraví pro neomezenou cestu k vysněnému cíli."

Jsem sportovní nadšenec, OCR závodník, pilot paraglidu a miluji hory a lezení. Svůj pozitivní přístup k pohybu velmi rád předávám dál :) Jako certifikovaný fitness instruktor nabízím individuální (skupinové) lekce zaměřené přímo k dosažení vašeho cíle. Při společných trénincích kladu velký důraz na správné provádění jednotlivých funkčních pohybů a posílení středu těla (HSS / CORE). Dle přání a na základě pohybové (svalové) diagnostiky poskytuji sestavení individuálního tréninkového plánu a koučink v oblasti jídelníčku. V rámci fitness centra velmi úzce spolupracuji s fyzioterapeutkou, která v případě potřeby může být od počátku součástí cesty k našemu cíli.

Úspěšný trénink je pro mě ten, ze kterého odcházíte sice fyzicky unavení, ale v dobré náladě, nastartovaní do dalších denních aktivit a s pocitem, že jsme se společně přiblížili stanovenému cíli.

Fitness a životní motto               

„Pohyb musí být především zábavou, teprve tehdy bude efektivní a povede k vysněnému cíli.“

„Život je hra a já hraju rád!“

Obvyklá přání a cíle mých klientů / specializace

Kvalifikace (fitness, výživa, masáže, kineziotaping)

Lektorská činnost

Reference

Spolupráce s klienty si velmi vážím, i proto vám moc děkuji za reference! :)

Vašek (kompenzace profesionálního sportovce)

Trénink síly, stability, dynamiky a vytrvalosti by měl být součástí tréninkového týdne každého profesionálního sportovce. Proto jsem během mé juniorské badmintonové reprezentační kariéry vyhledal zkušeného kondičního trenéra Romana Svobodu a kvalitní tréninkové zázemí ve Fitness svět pod Palmovkou, kde dodnes pracujeme jak na mých slabinách, tak silných stránkách. Omezenou hybnost jednotlivých kloubů a svalové dysbalance vytvořené jednostranným sportem postupně minimalizujeme díky široké zásobě kompenzačních cviků. Naopak silné stránky stále posouváme vpřed. Tréninky s Romanem jsou velmi pestré, profesionální a Fitness svět pod Palmovkou nabízí opravdu příjemné prostředí s mnoha tréninkovými pomůckami. Komplexní sportovní přípravu si již nedokážu představit bez kondičního tréninku, který slouží také jako prevence zranění.

Pavel (návrat ke sportu po zlomenině obratlů)

K Romanovi jsem se dostal na doporučení kamaráda. V létě rekreačně provozuji cyklistiku a v zimě lyže. Bohužel po zlomenině 2 obratlů na lyžích a jejich půlročním léčení jsem kvůli bolestem zad nebyl schopen ani pořádně sejít ze schodů. Roman navrhl, připravil a vedl trénink tak, že jsem se byl schopen relativně rychle (cca měsíc) posadit na kolo a po 3 měsících znovu postavit na lyže a nyní již bez problémů i běhám a záda nebolí. Romana můžu doporučit – cvičení vždy navrhne podle potřeb klienta (jak fyzických, tak časových), naplno se mu věnuje, trpělivě vysvětluje a hlídá správné provedení. Když už si myslíte, že všechna cvičení znáte, vždycky přijde se něčím novým :) Na Romanovi i oceňuji super komunikaci a ochotu vždy vyjít vstříc.

Terezka (redukce a zpevnění)

Po porodu jsem zůstala asi o sedm kilo těžší, než mi bylo příjemné. Dlouho jsem nevěděla, jak na to a pořád samu sebe omlouvala, proč nemůžu zhubnout. Pak jsem potkala Romana, začala pravidelně cvičit, hlídat se v jídle a s jeho skvělou pomocí jsem zhubla asi 16 kostek másla a začala se cítit skvěle. Roman je profík a navíc lidsky jsme si skvěle sedli, můžu ho jenom doporučit.

Jakub (růst svalové hmoty a zvyšování síly)

Roman je super trenér a parťák s nekonečnou chutí se zlepšovat, aby svým klientům mohl přinést ještě lepší službu. Pokud potřebujete nabrat sílu a svalový objem, postará se, abyste cvičili ve správné formě, zdravě a se správnými vahami a neurvali se. Navíc má v záloze nekonečný arzenál cviků podpořený výzkumem a správnou teorií.

Janne (příprava na ultra OCR závod)

Tréninky s Romanem naprostá pecka :D Každý trénink měl vždy připravený na techniky, které jsem potřebovala trénovat na OCR závody. Cviky měl připravené v různých variantách, přesně do úrovně, která mě posouvala dále a mohla jsem vidět zlepšení :-) Díky němu se mi povedlo, že i já jako hobík jsem dokončila Spartan race ultra! Děkuji Romane za všechny tréninky a cenné rady k závodu.

Časová dostupnost tréninků

Zde můžete vidět kalendář volných časových možností pro trénink. Prosím, vyberte si den a čas, který vám vyhovuje (je volný) a napište mi :-)

Pokud jste pro sebe nenašli vhodný volný termín, můžete mě samozřejmě kontaktovat i tak, možná ho najdeme společně nebo vám rád pomohu s případným výběrem jiného trenéra :-)

Kontakt

Ceník služeb

Detailní nabídka a balíčky služeb v letáčku níže.

Storno 100%: dopolední tréninky, prosím, rušit maximálně do 20:00 předešlého dne, odpolední do 10:00 stejného dne. Podmínky platí i pro mě. Pokud je nedodržím, máte trénink navíc zdarma. Ideální spolupráce je 2x až 1x týdně, v případě dlouhodobější nečinnosti může dojít 1x za dva týdny ke stržení tréninku. Platnost kreditu je maximálně 1 rok. Klient si sám platí vstup do fitness.

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00