Vendula Scheibová

Aktuálně se jako instruktorka věnuji převážně individuálním lekcím (cvičení s vlastní vahou těla i s pomůckami). U tréninků se snažím o zastoupení všech následujících aspektů (síla, kondice, rychlost, relaxace, meditace, dýchání, strava, psychologie. Tréninky jsou zaměřené nejen na tvarování těla, zlepšení motoriky a držení těla, osvojení si základních cviků, funkční tréninky, ale stále častěji se jedná o zdravotní cvičení, zejména jógová terapie (eliminace bolesti zad, svalové dysbalance, …).

Samotnou specializací je pak kondiční příprava sportovců (např. Fotbalová škola Petra Čecha), zimní kondiční příprava fotbalistů žactva a dorostu FC Vyšehrad, vedení individuálních lekcí fotbalistů - nastavení krátkodobých a dlouhodobých cílů se zaměřením na zdraví daného hráče s maximálním využitím jeho schopností a předností, Postupné přeučování špatných pohybových vzorců.

Snaha o vedení zdravého aktivního životního stylu se přenesla i do oblasti firemních spoluprací (Vodafone Czech , Adidas, Reebok, Letiště Praha, MKMA – Event Organisation, …) a pořádání sportovních akcí na území České republiky a Yoga retreat na Bali 2018.

Zkušenosti jsem měla možnost nasbírat i na pracovních pobytech jako fitness instruktorka na Krétě a následně Kosu (Řecko) pro CK Neckermann.

Samozřejmostí je pak pravidelné vzdělávání a účast na kongresech nejen v České Republice:
Osobní trenérka Fitness a Kondičního posilování (Trenérská škola Petra Stacha), Aerobik II.třídy a step aerobik (ACI), Zumba,PowerYoga (PowerYoga Akademie), Bosu a Core (Face Czech Academy), Trampolínky (jumping) – (Euforie), Bodystyling (FISAF), Tabata, Kruhové tréninky, Dětský Aerobik, SlowToning a lekce Body and Mind (Fitness Bluegym) a nespočet dalších seminářů……-)

Mezinárodní vzdělávací kongresy

Závodní činnost

Vítězka více jak 80 závodů Aerobic Master Class FISAF , Miss aerobik Junior a Miss Sympatie 2001,Finalistka soutěže Adidas Aerobik Star 2006, Finalistka soutěže Královna královských věnných měst 2007, STŘÍBRNÁ MEDAILE - Mistrovství České Republiky - Aerobic Master Class 2009, Titul BreoWorld Aerobic IndividualTrophy 2010 FISAF, Titul MissSportAerobic ČR 2011, Mistryně České republiky Aerobic IndividualTrophy 2012 FISAF , Finalistka Miss Aerobik ČR 2012, Miss Pláž 2014 , Missis Aerobik ČR 2016, Missis Aerobik ČR sympatie 2016

 

Ing. Vendula Scheibová
Fitness & Yoga Instructor
E-mail: wendulka.scheibova@seznam.cz

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So 9:00 - 20:00
Ne 10:00 - 22:00