Vojtěch Kolmistr

Osobní trenér

Jsem kondiční trenér, který nabízí dlouhodobý rozvojový program zaměřený na posilování fyzické kondice a správné životosprávy k dosažení celkové duševní a tělesné spokojenosti. K tomu využívám své znalosti moderních technik kombinovaných s prvky vývojové kineziologie (metoda pracující s tělesným vývojem jedince). V posledních letech jsem našel velkou zálibu v překážkových závodech, kterým se aktivně věnuji. K trénování mě přivedla radost z pohybu a vlastní touha po znalostech a informacích, kterých se mi nedostávalo, když jsem s aktivním cvičením začínal. Koncept tréninků je komplexní a sestaven tak, aby bylo tělo silnější a odolnější vůči zranění či chronickým bolestem v každé etapě života. Ke klientům přistupuji individuálně s respektem k jejich věku, fyzické kondici a životnímu stylu. S každým klientem v rámci prvního tréninku provádím diagnostiku pohybového aparátu. Na základně výsledků sestavím detailní tréninkový plán a poradenství v oblasti stravování a životního stylu.

Specializace

Vzdělání

Nabídka služeb

Osobní trénink: 60 min - 800 Kč

Dlouhodobý coaching:

8 tréninků/ měsíc - 5800 Kč měsíčně
12 tréninků/ měsíc - 8400 Kč měsíčně

(Klient si platí sám vstup do fitness)

Kontakt

Časová dostupnost tréninků

Zde můžete vidět kalendář volných časových možností pro trénink. Prosím, vyberte si den a čas, který vám vyhovuje (je volný) a napište mi :-)

Pokud jste pro sebe nenašli vhodný volný termín, můžete mě samozřejmě kontaktovat i tak, možná ho najdeme společně nebo vám rád pomohu s případným výběrem jiného trenéra :-)

Reference

Pavel 49 let - (eliminace chronické bolesti, zlepšení celkové kondice)
„S Vojtou jsem začal cvičit s novým rokem na základě doporučení. Od pravidelného cvičení s trenérem jsem si sliboval zlepšení chronické bolesti zad, ale i celkové kondice (vzhledem k sedavému zaměstnání). Po více jak 3-měsíčním cvičení pod jeho vedením se mi zlepšila kondička a pozitivní změny vnímám i na postavě – úbytek tuku a nárůst svalové hmoty. Navíc jsme společným úsilím skoro eliminovali bolesti zad, které byly dříve více méně konstantní (mám vyhřezlou ploténku na 2 místech v latentním stádiu). Celkově oceňuji komplexní přístup Vojty k tréninkům – řešíme nejen cvičení, správné držení těla, ale i stravu. Je skvělé, že můj rozvrh je postavený na míru mým potřebám. V neposlední řadě si cením velmi atraktivní formy cvičení. Hodiny jsou pokaždé jiné, stejné cviky se víceméně neopakují, takže je cvičení s Vojtou i zábava. Nikdy předtím jsem si nepředstavoval, že budu ve svém věku chodit cvičit 3x týdně s radostí.“

Radoslav 25 let - (nabíraní svalové hmoty a síly)
Vojta je za mňa jednoznačne super voľba pre tých, ktorí chcú podobne ako ja zvýšiť svoju silu a nabrať svalovú hmotu. Do fitka som predtým nikdy pravidelne nechodil, preto som veľmi ocenil jeho priateľský a starostlivý prístup, trpezlivosť a dôraz na techniku. Vidno, že v športe má sám veľkú záľubu a ku klientovi pristupuje komplexne – od diagnostiky, cez zostavenie tréningového plánu až po stravu, takže sa cítite v správnych rukách a k svojmu cieľu sa približujete rýchlejšie.

Magdalena 65 let (,,život nekončí stářím, jdeme makat’’)
Na Vojtu jsem dostala doporučení, od první chvíle jsem věděla že spolupráce bude super. Začali jsem diagnostikou, společně jsme si popovídali a stanovili postup. Je vidět že Vojta má silné znalosti, umí je skvěle předat a vysvětlit. Jak říká ,,cvičíme stylem DNS’’ze začátku jsem nevěděla o co jde, dneska už vím že je to technika a styl cvičení které je vhodné mému věku kterou si mohu cvičit i doma, ale neděláme pouze to. Nečekal jsem že v 65 letech budu dělat ,,benčpres nebo mrtvolu’’. Po dvou měsících vidím na postavě jak se zpět napřimuje a i lépe se mě chodí.

Anet 30 let - (technika silových cviků, motivace k dosažení cílů)
Ztrácíte motivaci překonávat své limity a hledáte člověka, který by vám s tím mohl pomoci ? Pak vřele doporučuji právě Vojtu, krásně vám vysvětlí jak správně a hlavně funkčně zapojovat při cvičení svaly.
Trenér, který tě hlídá, motivuje a nenásilně stále žene kupředu. Jeho tréninky jsou zábavné, přesto se u nich zpotíte ani nevíte jak :)

Vlasta 27 let (post rehabilitace, práce s bolestí, redukce)
Oslovil jsem Vojtu protože jsem potřeboval pomoc s redukci své váhy a zároveň se pokusit vrátit kolenu po operaci křížového jeho sílu a stabilitu. Cvičení mi téměř okamžitě začalo pomáhat ve splnění mých cílů. Společné hodiny jsou moc fajn. Kolikrát jsem měl pocit, že hodina utekla strašně rychle. Vojta je skvělý parťák a učitel, který vás sice nenechá se flákat, ale je to především pro vaše dobro. Navíc je vidět jak ho cvičení a pomoc druhým baví, díky tomu u něj neexistuje něco jako špatná nálada což je velmi příjemné a máte z hodin ještě lepší pocit. Vojtu můžu s klidným svědomím doporučit každému a když budu potřebovat rada tak se obrátím vždy jako první na Vojtu.

Pavel 43 let (odstranění bolestí po úrazu, návrat ke sportu)
S Vojtou jsem začal cvičit po 7 měsiční absenci běhání způsobené zraněnim nohy. Mojí hlavní motivací bylo dostat se zpět na původní váhu a zlepšení funkčnosti dolní končetiny, jelikož rekonvalescense mi v běhání zatím brání. Během 4 měsíců jsme nohu posílili a nyní jsem se mohl vrátit k mému oblíbenému běhu. Ačkoliv jsem se aktivitám ve fitku dlouho vyhýbal, díky cvičení s Vojtou a jeho pozitivním přístupem ke všemu vidím nejen změnu postavy, úlevy od bolesti, ale taky radost z nového pravidelného pohybu.

Kristína 24 let (rýsování, technika)
Po viacerých pokusoch vydržať cvičiť dlhšie ako mesiac som sa rozhodla vyhľadať pomoc trénera. Najcennejšie, čo ma Vojta naučil je určite správna technika a rozmanitosť - vyskúšala som vďaka nemu cviky, na ktoré by som si sama nikdy netrúfla. Má individuálny prístup, nemá problem prispôsobiť sa klientom časovo a pomáha prekonať vlastné limity. Tréningy sú náročné, ale aj zábavné a vždy odchádzam spokojná. Po 3 mesiacoch som okrem úbytku tuku a nárastu svalov získala hlavne novovytvorený návyk, z ktorého len tak neupustím.

Vlaďka 50 let (redukce, návrat k aktivnímu životnímu stylu)
S osobním trenérem V. K. jsem se setkala na základě doporučení od známých. Trénujeme spolu již třetí měsíc a myslím, že jsme si sedli i lidsky. Tréninky probíhají dle mého soudu velmi efektivně, vždy je mi technika cviku správně předvedena a vysvětlena, na každou lekci mám sestaven tréninkový plán tzv. mě na míru a vždy jsou zařazeny i nové cviky, a tudíž prostřednictvím nichž jsou lekce pestřejší a zábavnější. Jelikož chodím trénovat 3x týdně, nějakou část věnujeme i DNS cvičení po kterém cítím úlevu od bolesti zad. Součástí toho všeho jsou i rady v oblasti výživy a zdravého životního stylu. Věřím, že pod vedením V.K. dosáhnu svých osobních cílů a v blízké době si odběhnu svůj první Sparťan race.

Jana 39 let (životní restart)
Přišla jsem za Vojtou, ze chci posílit záda, jelikož sedím u počítače v práci, zredukovat váhu a vytvarovat postavu. Co si budeme, je to náročný, ale sakra zábavný. Cvičení mi přijde komplexní, od správného dýchání, držení těla až k posilování a různý balanční cviky… po dvou měsících fakt cítím změnu. Vyběhnu eskalatory v metru na Hradčanský na jeden zátah, přeručkuju na workout hřišti dvakrát žebřík, v práci mě nebolí záda. Není to jenom o cvičení na strojích. Vojta dokáže v tréninku propojit jak silové, tak kondiční cvičení. Tak za další dva měsíce, věřím tomu :)), si po deseti letech vezmu na sebe hrdě uplé tričko. Pod vedením je to lepší, zábavnější.

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So 9:00 - 20:00
Ne 9:00 - 22:00