Vojtěch Kolmistr

Osobní trenér

Jsem silový, kondiční a DNS trenér který nabízí dlouhodobý program zaměřený na posilování fyzické kondice a celkové tělesné i psychické odolnosti. K tomu využívám znalosti moderních sportovních technik v kombinaci s prvky vývojové kineziologie (metoda pracující s tělesným vývojem jedince). Koncept tréninků je komplexně sestaven tak, aby bylo tělo silnější a odolnější vůči zranění či chronickým bolestem v každé životní etapě. Ke klientům přistupuji individuálně s respektem k jejich věku, fyzické kondici a životnímu stylu. Na začátek dlouhodobé spolupráce s klientem provádím v rámci prvního tréninku diagnostiku pohybového aparátu. Na jejím základě pak sestavím detailní tréninkový plán, jehož součástí je poradenství v oblasti stravování a životního stylu.

Specializace

Vzdělání

Nabídka služeb

Osobní trénink 60 min - 700 Kč

V rámci spolupráce dostanete také:

(Klient si platí sám vstup do fitness)

Kontakt

Časová dostupnost tréninků

Zde můžete vidět kalendář volných časových možností pro trénink. Prosím, vyberte si den a čas, který vám vyhovuje (je volný) a napište mi :-)

Pokud jste pro sebe nenašli vhodný volný termín, můžete mě samozřejmě kontaktovat i tak, možná ho najdeme společně nebo vám rád pomohu s případným výběrem jiného trenéra :-)

Reference

Pavel 49 let - eliminace chronické bolesti, zlepšení celkové kondice

„S Vojtou jsem začal cvičit na základě doporučení. Od pravidelného cvičení s trenérem jsem si sliboval zlepšení chronické bolesti zad, ale i celkové kondice vzhledem k sedavému zaměstnání. Po více jak 3-měsíčním cvičení pod jeho vedením se mi zlepšila kondice a pozitivní změny vnímám i na postavě – úbytek tuku a nárůst svalové hmoty. Navíc jsme společným úsilím skoro eliminovali bolesti zad, které byly dříve více méně konstantní (mám vyhřezlou ploténku na 2 místech v latentním stadiu). Celkově oceňuji komplexní přístup Vojty k tréninkům – řešíme nejen cvičení, správné držení těla, ale i stravu. Je skvělé, že můj rozvrh je postavený na míru mým potřebám. V neposlední řadě si cením velmi atraktivní formy cvičení. Hodiny jsou pokaždé jiné, stejné cviky se víceméně neopakují, takže je cvičení s Vojtou zábava. Nikdy předtím jsem si nemyslel, že budu ve svém věku chodit cvičit 3x týdně s radostí.“

Radoslav 25 let - nabrání svalové hmoty a síly

Vojta je za mňa jednoznačne super voľba pre tých, ktorí chcú podobne ako ja zvýšiť svoju silu a nabrať svalovú hmotu. Do fitka som predtým nikdy pravidelne nechodil, preto som veľmi ocenil jeho priateľský a starostlivý prístup, trpezlivosť a dôraz na techniku. Vidno, že v športe má sám veľkú záľubu a ku klientovi pristupuje komplexne – od diagnostiky, cez zostavenie tréningového plánu až po stravu, takže sa cítite v správnych rukách a k svojmu cieľu sa približujete rýchlejšie.

Magdalena 65 let - ,,život nekončí stářím, jdeme makat’’

Na Vojtu jsem dostala doporučení a od první chvíle jsem věděla, že spolupráce bude super. Začali jsem diagnostikou, společně jsme si popovídali a stanovili postup. Je vidět, že Vojta má velké znalosti, umí je skvěle předat a vysvětlit. Jak říká ,,cvičíme metodou DNS’’. Ze začátku jsem nevěděla o co jde, dneska už vím, že je to technika a styl cvičení, který je vhodný mému věku a který mohu cvičit i doma. Ale neděláme pouze to. Nečekala jsem že v 65 letech budu dělat ,,benčpres nebo mrtvolu’’. Po dvou měsících vidím na postavě, že se zpět napřimuje a i lépe se mě chodí.

Anet 30 let - technika silových cviků, motivace k dosažení cílů

Ztrácíte motivaci překonávat své limity a hledáte člověka, který by vám s tím mohl pomoci ? Pak vřele doporučuji právě Vojtu, krásně vám vysvětlí jak správně a hlavně funkčně zapojovat při cvičení svaly. Trenér, který tě hlídá, motivuje a nenásilně stále žene kupředu. Jeho tréninky jsou zábavné, přesto se u nich zpotíte ani nevíte jak :)

Vlasta 27 let -post rehabilitace, práce s bolestí, redukce

Oslovil jsem Vojtu, protože jsem potřeboval pomoc s redukcí své váhy a zároveň se pokusit vrátit sílu a stabilitu kolene po operaci křížového svalu. Cvičení mi téměř okamžitě začalo pomáhat. Společné hodiny jsou moc fajn. Kolikrát jsem měl pocit, že hodina utekla strašně rychle. Vojta je skvělý parťák a učitel, který vás nenechá se flákat, ale je to především pro vaše dobro. Navíc je vidět jak ho cvičení a pomoc druhým baví adíky tomu u něj neexistuje něco jako špatná nálada., A to je velmi příjemné a máte z hodin ještě lepší pocit. Vojtu můžu s klidným svědomím doporučit každému, a když budu potřebovat radu, tak se obrátím vždy jako první na Vojtu.

Pavel 43 let - odstranění bolestí po úrazu, návrat ke sportu

S Vojtou jsem začal cvičit po 7-měsíční absenci běhání způsobené zraněním nohy. Mojí hlavní motivací bylo dostat se zpět na původní váhu a zlepšití funkčnosti dolní končetiny, jelikož rekonvalescense mi v běhání bránila. Během 4 měsíců jsme nohu posílili a nyní jsem se mohl vrátit k mému oblíbenému běhu. Ačkoliv jsem se aktivitám ve fitku dlouho vyhýbal, díky cvičení s Vojtou a jeho pozitivnímu přístupu vidím nejen změnu postavy, úlevy od bolesti, ale taky radost z nového pravidelného pohybu.

Kristína 24 let - rýsování, technika

Po viacerých pokusoch vydržať cvičiť dlhšie ako mesiac som sa rozhodla vyhľadať pomoc trénera. Najcennejšie, čo ma Vojta naučil je určite správna technika a rozmanitosť - vyskúšala som vďaka nemu cviky, na ktoré by som si sama nikdy netrúfla. Má individuálny prístup, nemá problem prispôsobiť sa klientom časovo a pomáha prekonať vlastné limity. Tréningy sú náročné, ale aj zábavné a vždy odchádzam spokojná. Po 3 mesiacoch som okrem úbytku tuku a nárastu svalov získala hlavne novovytvorený návyk, z ktorého len tak neupustím.

Vlaďka 50 let - redukce, návrat k aktivnímu životnímu stylu

S osobním trenérem V. K. jsem se setkala na základě doporučení od známých. Trénujeme spolu již třetí měsíc a myslím, že jsme si sedli i lidsky. Tréninky probíhají dle mého soudu velmi efektivně. Vždy je mi technika cviku správně předvedena a vysvětlena, na každou lekci mám sestaven tréninkový plán na míru. Vždy jsou navíc zařazeny i nové cviky a tak jsou lekce pestřejší a zábavnější. Jelikož chodím trénovat 3x týdně, nějakou část věnujeme i DNS cvičení po kterém cítím úlevu od bolesti zad. Součástí toho všeho jsou i rady v oblasti výživy a zdravého životního stylu. Věřím, že pod vedením V.K. dosáhnu svých osobních cílů a v blízké době si odběhnu svůj první Sparťan race.

Jana 39 let - životní restart

Přišla jsem za Vojtou, že chci posílit záda, jelikož v práci sedím u počítače, zredukovat váhu a vytvarovat postavu. Co si budeme povídat, je to náročný, ale sakra zábavný. Cvičení mi přijde komplexní, od správného dýchání, držení těla až k posilování a různým balančním cvikům… po dvou měsících fakt cítím změnu. Vyběhnu eskalátory v metru na Hradčanský na jeden zátah, přeručkuju na workout hřišti dvakrát žebřík, v práci mě nebolí záda. Není to jenom o cvičení na strojích. Vojta dokáže v tréninku propojit jak silové, tak kondiční cvičení. Tak za další dva měsíce, a tomu věřím :)), si po deseti letech vezmu na sebe hrdě uplé tričko. Pod jeho vedením je cvičení lepší a zábavnější.

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00