Lekce body & mind

Prohlédněte sí níže obsah našich oblíbených lekcí.

Zarezervujte si své místo a využijte pro vstup některou z našich permanentek

Pokud zatím nemáte svůj online profil, můžete se registrovat a začít využívat všech výhod (nákup permanentek, rezervace lekcí a wellness aj.). Po registraci můžete pokračovat rovnou na svém profilu nebo se vrátit zpět na tuto stránku a využít jednoduchého rozcestníku níže.

Rezervuj si místo  Skupinovky 1 měsíc  Skupinovky 3 měsíce  Skupinovky 12 měsíců

Dobij si kredit

Pokud si chcete dopřát permanentku i s wellness aktivitami, podívejte se na naší celou nabídku :-)

Powerjóga

Využívá základní prvky z jógy a je zaměřena na rozvoj fyzické i psychické kondice. Cílem je celkové posílení těla a formování postavy.

Pilates

Koordinační, posilovací a protahovací cvičení zaměřené na hluboký svalový systém, pro správné držení těla a správnou funkci páteře.

Ashtanga Vinyasa jóga

Cvičíme zkrácené varianty první a druhé série Ashtanga Vinyasa jógy, jejich kombinace a cvičení pro rozhýbání páteře, kyčlí a ramen jako průpravu pro náročnější pozice. Lekce jsou fyzicky lehce náročnější, ale zdaleka nezáleží na síle či pružnosti. Každý cvičí podle své vlastní dispozice a zaměřuje se na tu úroveň jógy, která je pro něj v dané chvíli nejpodstatnější. Během cvičení zdůrazňujeme relaxaci částí těla, jejichž zapojení není v danou chvíli potřeba, a dále koncentraci na Múlabandhu a dech.

Zdravá záda

Zdravotní cvičení s komplexním mobilizačním a regeneračním účinkem na pohybový aparát. Lekce jsou zaměřeny především na zvýšení a udržení dobré kondice páteře a kloubů, na úpravu svalových dysbalancí, odstranění špatných pohybových stereotypů a na navození duševní relaxace i dobré nálady.

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00