Cvičení pro děti

Pohyb dětem - zdravě a hravě

Cvičení s kojenci

Správná manipulace a podpora psychomotorického vývoje pro děti od 3 do 8 měsíců. V rámci lekcí se rodiče setkají s fyzioterapeutkou, která zajistí preventivní kontrolu pohybového vývoje dítěte.

Cvičení rodičů s dětmi 

Pestré a hravé aktivity pro děti od 9 měsíců do 3 roků. Cvičení je vedeno tak, aby podporovalo nejen pohybový, ale i sociální a rozumový vývoj dítěte. 

Kurzy pro předškoláky 

Zdraví prospěšné a zábavné cvičení dbající na všestranný pohybový rozvoj a zdravotní hledisko, utváříme kladný vztah ke sportu. 

PŘEHLED AKTUÁLNĚ VYPSANÝCH SKUPINEK V NAŠEM CENTRU

Více informací o kurzech a rezervacích naleznete na www.pohyb-detem.cz. Prozkoumat můžete i facebookové stránky Pohybu dětem.

Na lekce pro děti se nevztahuje ceník Fitness Svět pod Palmovkou. Pořadatelem kurzů je přímo Pohyb dětem.

 

detsky koutek

Náš oblíbený dětský koutek

 

Little Bubbles - dětská jóga s angličtinou®

Těšíme na všechny malé bublinky od 2 do 10 let

Využíváme prvky Montessori se spoustou her, písniček, pohybových činností a srandy. Při józe se děti nejen vyblbnou, ale i protáhnou a naučí se relaxovat. Nevědomky se také učí nová anglická slovíčka, která senzomotorickou výukou spontánně spojují do vět.

Jak taková lekce vypadá?

Protáhneme si naše tělo od hlavičky až k ploskám u nohy, naučíme se relaxovat, odpočívat a pozorovat, co se uvnitř nás samotných děje.

Budeme se smát, spolupracovat a bude to moc fajn. Každou hodinu na nás čekají jiné příběhy a nejrůznější dobrodružství. Vždy se ale přeneseme do země, kde se mluví pouze anglicky. Procvičíme spoustu nových anglických slovíček, budeme zpívat, básnit a fantazírovat! 

U toho natrénujeme jógové pozice, které nám nejenom vykouzlí úsměv na tváři, ale také pomohou od bolavých zad či nožiček. Také nesoutěžíme. Každý, kdo dělá něco pro sebe a své tělo, je přeci vítěz! A na závěr zavřeme oči, ponoříme se do vlastního světa a necháme volně plynout naše myšlenky. Budeme si vyprávět, budeme snít budeme kýmkoliv se nám zrovna zachce.

Předchozí znalost angličtiny není podmínkou.

PŘEHLED AKTUÁLNĚ VYPSANÝCH KURZŮ

Více informací o kurzech a rezervacích naleznete na www.littlebubbles.cz. Prozkoumat můžete i facebookový a instagramový profil Little Bubbles.

Na lekce pro děti se nevztahuje ceník Fitness Svět pod Palmovkou. Pořadatelem kurzů jsou přímo Little Bubbles.

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So 9:00 - 20:00
Ne 10:00 - 22:00