Lekce kondiční a silově kondiční

TRX

TRX (Total - body Resistence Exercise) byl vyvinut předními lékařskými a sportovními kapacitami speciálně pro americké vojenské a speciálními jednotky. Skupinové cvičení na závěsném systému nabízí propracovaný moderní funkční trénink s vlastní vahou.  

TRX kardio

Lekce je vedena metodou HIIT (intenzivní intervalový trénink), která je zaměřená na střídání maximální a nízké intenzity zatížení. Takto intenzivní trénink podpoří kardiovaskulární systém a redukuje hmotnost při zachování stávající svalové hmoty. Zlepší vaši tělesnou zdatnost a kondici. Tělo rychle spaluje tuky, endorfiny se vyplaví a vy se budete cítít skvěle.

Flowin

Flowin je cvičební nástroj a tréninkový koncept zároveň. Je složen z velké podložky a sady malých destiček pro ruce, nohy a kolena. Je to ideální pomůcka pro formování postavy, ale i silový a kardio trénink. S Flowinem může cvičit úplně každý, neboť cvičíte pouze s vahou vlastního těla a zátěž regulujete rozsahem pohybu.

Kruhový trénink

Tréninková metoda pro rozvoj fyzické kondice a formování a posílení celého těla vhodná pro muže i ženy. Variabilní cviky komplexně zapojují většinu svalových skupin v těle. Cvičení přispívá ke zvýšení odolnosti těla vůči úrazům a aktivuje oslabené svalstvo, zejména pak hluboký stabilizační systém/core/střed těla. Jednotlivé cviky jsou prováděny v rychlém sledu ve vyšší tepové frekvenci pod dozorem zkušeného lektora. Cvičení s vahou vlastního těla i pomůcek (expandery, fitball, bosu, flowin ad.) Součástí tréninku je zahřátí (kardio), dynamický strečink a na závěr statický strečink.

Intervalový trénink - HIIT

Vysoce intenzivní intervalový trénink (anglicky High-intensity interval training, HIIT) je druh cvičení, při kterém se střídá cvičení (interval) o vysoké zátěži se cvičením o nízké zátěži či s úplným odpočinkem. Zásadní výhodou tohoto tréninkového konceptu je to, že ke spalování tuku nedochází pouze při cvičení, ale i po něm.

Břišní pekáč

Lekce, při které se zábavnou formou soustředí především na posílení problémových partií - svalů břišních, hýžďových a svalů pánve. Správným cvičením nejenže spálíte nadbytečné kalorie, ale především pomůžete odstranit svalové dysbalance, které mohou způsobovat další potíže.

Ranní express

Jedná se o posilovací cvičení zaměřené na celkový rozvoj kondice. Cílem cvičení je zapojit všechny svalové skupiny. Komplexního zapojení je docíleno cvičením s vlastní vahou, kdy se do tréninku často zapojují pomůcky jako je TRX, BOSU nebo expandery. Docílíme tak všestrannému rozvoji pohybových schopností.

Piloxing

Piloxing je vzrušující cvičební program, který unikátním způsobem spojuje výkon, rychlost a hbitost boxu s osvěžujícími tanečními pohyby a cíleným tvarováním. Lekce jedinečným způsobem zapojuje prvky z pilates. Útočí na vaše tuky, tvaruje svaly a soustřeďuje se na váš core. Formát lekce zaručuje zábavu, výzvu i cílený efekt. 

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So 9:00 - 20:00
Ne 10:00 - 22:00