Posilovna a kardiozóna

Jedním z hlavních lákadel našeho centra je prostorná, komplexně vybavená posilovna s možností cvičení s jedním z našich zkušených osobních trenérů. Vstup do posilovny je časově neomezený. 

Snažíme se být protikladem velkých fitness továren. U nás se lidé nechodí předvádět, ale cvičí pro své zdraví a dobrý pocit. Na začátečníky nekoukáme shora, ale snažíme se vždy pomoci. 

Hojně naši posilovnu navštěvují i páry, které mají v oblibě kombinovat cvičení s privátním pronájmem vířivky či sauny

Spoteee Running Zone

V lednu 2015 jsme uvedli do provozu první kardiozónu svého druhu v ČR a možná i v Evropě. Ve Spoteee Running Zone vás bude běhání zaručeně bavit. 

Spoteee Running Zone kardiozona

Čeká na vás více než čtyřmetrová Full HD projekce běžeckých tras Spoteee, které vás zavedou do krásných krajin, nepoznaných prostředí a známých evropských i českých měst. Kardiozóna je vybavena profesionálními stroji značky Precor. Svůj trénink můžete provádět na běžeckých pásech, eliptikálech či na kole.

Kvalitní stroje a další doplňky

Profesionální stroje značky GrünSport jsou doplněny dalšími pomůckami a stroji tak, aby Vám nic nechybělo a měli jste možnost si svůj trénink dokonale užít. Najdete u nás i dostatečný počet jednoruček a velkou zrcadlovou stěnu pro kontrolu správného provedení cviků.

I v posilovně najdete běžecké pásy a další kardiostroje. 

Funkční zóna

Posilovna, to nejsou pouze stroje a činky. Stále oblíbenější je tzv. funkční trénink. Pro tyto potřeby jsme vyčlenili samostatnou část posilovny. Ve funkční zóně najdete dostatečně velký volný prostor pro širokou škálu cviků. Součástí zóny jsou pomůcky jako flowin, bosu, TRX, ketllebelly, plyoboxy, powerbagy, švihadla, míče, gumy a další. Pomocí unikátního závěsného systému TRX můžete procvičit nejen tzv. core (střed těla), ale téměř všechny svalové partie. A to vše vahou vlastního těla. Ve funkční zóně najdete i boxovací pytel. 

Funkční zóna posilovna fitness

Něco navíc

Protože chceme, abyste se u nás cítili dobře, snažíme se Vám pobyt v posilovně maximálně zpříjemnit. V posilovně je umístěn infokoutek s vybraným denním tiskem a magazíny.

Na obou koncích posilovny jsou nastálo umístěny originální tématické malby STOVIT design.

V prostorách posilovny obměňujeme minivýstavy umělců všech směrů. Samozřejmostí je široký výběr sportovní výživy a pitného režimu na baru. 

Cvičení lze spojit i s běháním venku. V těsné blízkosti začíná oblíbená cyklostezka okolo Vltavy do Tróji (A2), po které je možné doběhnout třeba i do Stromovky.

Osobní tréninky pro vaše zdraví a kondici

Aby bylo posilování účinné, musí být správně prováděné. Využijte služeb trenérů fitness, kteří vám rádi poradí a ukáží, jak cvičit, sestaví výživový plán, vypracují osobní tréninkový plán s přihlédnutím k vašemu zdravotnímu stavu, fyzické kondici, pohybovým stereotypům a stylu života. Nastartují vás ve vaší cestě za vysněnými cíli. Rezervace termínů a další informace přímo u trenérů.

Trenéři fitness:

Jak to u nás vypadá?


Řekli o nás

Radek M.

Chodím na Palmovku moc rád, protože tam nad kamarádama vždy vyhraju v ricochetu nějaké pitíčko a přitom se strašně moc nasměju, pobavím a ještě prohodím pár milých slov s recepčním...