Dana Škorpilová

Aktuálně cvičí jen v Sokolově

Osobní trenérka fitness


Být sochařem vlastního těla je fascinující. A nejlepší na tom je, že takovým sochařem může být úplně každý, když spojí představu svého „nového těla“ s těmi správnými cviky, nutričně bohatým a vyváženým jídelníčkem a chutí na sobě (už doživotně) pracovat. A je vlastně úplně jedno, kolik je mu let, kolik váží, kolik neúspěšných pokusů má za sebou... stačí jen opravdu chtít a mít po boku trenéra, který mu k nejlepší verzi sebe sama pomůže.

Posilovna je mým druhým domovem už více než 30 let. Chtěla bych svým vlastním příkladem inspirovat ženy k tomu, aby se měly rády, aby to v určitém věku „nezabalily“ a nepřestaly se o sebe starat. Svět nekončí ani ve třiceti, čtyřiceti, padesáti, ba ani v šedesáti, sedmdesáti a osmdesáti. Nikdy není pozdě na nový začátek!

Nenaučím vás stát na míči ani se mnou asi neuděláte rekord v bench pressu, ale budeme spolu viditelně měnit k lepšímu tvary vašeho těla, abyste se zase cítily dobře ve vlastní kůži. Naučíte se jíst opravdové jídlo. To, že při tom zesílíte, zhubnete nežádoucí tuk, zvýší se vám sebevědomí, zlepší se nálada, kondice, pleť..., bude už jen bonusem navíc.

Kvalifikace

Úspěchy

Motto

Věk je jenom číslo!

Nabídka služeb

Osobní trénink 60 min 800,-Kč
Osobní trénink 5 x 60 min 3 500,-Kč (700,-Kč) 
Osobní trénink 10x 60 min 6 500,-Kč (650,-Kč)
Tréninkový plán na 4-6 týdnů 700,-Kč

Výživové poradenství
Konzultace a zhodnocení stávajícího jídelníčku, návrhy na jeho zlepšení, individuální nastavení maker (poměr bílkovin/sacharidů/tuků) + jejich doporučené zdroje i s nákupním seznamem, návod na sestavení vlastního vhodného jídelníčku 2.000,-Kč

V ceně není zahrnut vstup do fitcentra.
Poplatek za zrušení tréninku méně než 24 hodin předem – 100% z ceny

Kontakt

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00