Náš příběh

Než se Fitness Svět pod Palmovkou stalo místem, které znáte dnes, prošly si naše libeňské prostory těžkou zkouškou. Příběh našeho sportovního centra dvakrát protínají pražské povodně. 

Pekárna pod hladinou

V objektu funguje do roku 2002 vyhlášená pražská pekárna. Ta se však s následky ničivé povodně nedokáže vypořádat a prostory, vytopené do dvoumetrové výšky, dlouho vysychají. Poté začíná rekonstrukce objektu. 

Království ricochetu

První kapitolu příběhu Světa pod Palmovkou začíná psát v roce 2004 Jarda Rudovský. Buduje hlavně kurty pro ricochet, na kterých se v průběhu let odehrávají místní, republikové i mezinárodní turnaje. Vrcholem je pořadatelství mistrovství světa. Stále více klientů začíná navštěvovat skupinové lekce a hlavně prostory posilovny, a tak se fitness postupně rozrůstá o strečinkovou, funkční a workoutovou zónu.

Po kolena ve vodě

V květnu 2013 plně přebírám vedení sportoviště, ale to ještě netuším, co se za pár týdnů má stát. Další povodně. Tentokrát je sice utopeno pouze spodní patro, i tak jde o velký zásah pro celé centrum. Tady začíná boj o přežití firmy. 

Půlroční rekonstrukce vyřazuje z provozu celé wellness a ze tří cvičebních sálů je k dispozici jen horní, nejmenší, který můžeme poskytnout pouze zlomku sportovců.

Díky velké pomoci našich věrných klientů se nám ale daří něco neuvěřitelného. Celý podnik se během následujícího roku postaví znovu na nohy.

Ze dna už jenom nahoru, nebo?

V posledních letech zažívá naše fitness a wellness viditelný rozkvět. Na místě bývalého spinningového sálu jsme vybudovali jedinečnou kardiozónu s promítáním běžeckých videotras, do fitka pořád doplňujeme nové vybavení a pomůcky, vyčlenili jsme novou privátní saunu, rozšiřujeme nabídku cvičení pro dospělé ale i pro děti.

Nová malá pobočka s novým konceptem

Na podzim roku 2019 jsme se rozrostli o další nový prostor na Palmovce – Fox Gym. Je to, co by kamenem dohodil a platí zde i naše permice. Vybavili jsme ho hlavně na funkční fitness trénink, přípravu na OCR závody a bojové sporty. Koncept funguje na bezobslužných vstupech, maximálním soukromí a rozšířených otevíracích hodinách.

Velká koronabrzda nás nesmí zastavit

Rok 2020 nám přinesl velkou čáru přes rozpočet ve formě vládou nařízeného uzavření provozu. A to hned dvakrát. Na jaře a na podzim. Nechtěli jsme se ale nechat covidem jen tak převálcovat a tak jsme v obou lockdownech vymysleli pár řešení, kudy z toho ven. Opět nám nesmírně pomáhají naši věrní klienti, kterým se snažíme jejich podporu vracet. Rozšiřujeme posilovnu o novou strength zónu a budujeme nový venkovní workout. Věříme v naši budoucnost. Věříme, že poptávka po poctivých fitness službách bude růst, a že se lidé začnou ještě více starat o své zdraví.

 

Neusínáme na vavřínech a posouváme naše rodinné fitness stále dopředu. Užíváme si, že vás to u nás baví a dobíjí nás to energií do další práce.

 

Díky, že tu s námi jste a že nás držíte nad vodou.

 

Honza Pulkráb

majitel

Naše ocenění:

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So 9:00 - 20:00
Ne 10:00 - 22:00