Proč právě k nám

Je na vás, jestli si vyberete jednorázové vstupy, měsíční, roční nebo třeba kreditovou permanentku. Dáváme na výběr, netlačíme a nemanipulujeme. Přijímáme Multisport karty, volnočasové poukázky typu Flexi Pass apod., i většinu dalších podobných produktů na trhu.

Nejsme další nadnárodní řetězec. Na Palmovce fungujeme od roku 2005. Za naši práci jsme získali i řadu ocenění -  nejlepší sportoviště na Praze 8, 3. místo v soutěži Fitness roku - Čechy, výběr Top 3 fitness v Praze a další.

Na 1200 m2 nabízíme vše, co potřebujete. Fitness, funkční zónu, kardiozónu, prostor na strečink, workoutovou konstrukci, nespočet skupinových aktivit, solárium, saunu, privátní saunu, masáže, dětský koutek a další.

V naší výjimečné Spoteee Running Zone se proběhnete po nepoznaných krajích, okolo hradů a zámků, po malebných uličkách evropských i českých měst a v krásných přírodních scenériích. Nekoukáte do zdi ani na televizní programy, ale běh si užíváte jako nikdy předtím.

Na recepci vás neobsluhuje figurína s prázdným úsměvem. Se cvičením vám nebude pomáhat namyšlená hromada svalů. U nás najdete milé a opravdové lidi s osobním přístupem, kteří rádi pomohou.

Jdeme s dobou a neustále vymýšlíme, jak naše služby zlepšit. Pravidelně doplňujeme nové stroje a pomůcky. S nadšením vítáme tipy našich zákazníků.

Fitness, wellness a zdravý životní styl nás baví a chceme, aby bavil i vás. Dělá nám radost, že se u nás potkávají nadšení lidé všech generací, kteří se chtějí ve svém těle a u nás cítit dobře.

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00