Jak začít

Jdete k nám poprvé a nejste si jistí co vlastně udělat, abyste si návštěvu co nejvíce užili a stalo se cvičení nebo pravidelná relaxace součástí vašeho života? Rádi vám v pár bodech s první návštěvou pomůžeme.

Pokud byste si i tak nebyli něčím jistí, prostě přijďte. Rádi vám poradíme přímo na recepci :)

Omrkněte, jak to u nás vypadá

Ujistěte se, že jsme pro vás ti praví. Projděte si naše prostory fitness i wellness ve virtuální prohlídce nebo přehledné mapce nebo prozkoumejte, jaký příběh za námi stojí. Pokud byste si stále nebyli jistí, sepsali jsme pro vás důvody, proč si vybrat právě nás.

             

Zabalte si správné věci

Jdete cvičit? Hoďte si do tašky sportovní oblečení, čistou obuv, větší ručník na podložení těla a klidně i lahev na vodu.

Na recepci vám rádi uděláme dobrou kávu, nabídneme proteinové tyčinky, nápoj k tréninku a jiné doplňky. Pokud si zapomenete ručník, můžete si ho za poplatek zapůjčit.

Jdete relaxovat? Nepotřebujete s sebou vlastně nic. Prostě přijďte. Osušku a prostěradlo si můžete půjčit u nás a v sauně je možnost nápojů k občerstvení.

             

Vyberte si možnost předplacení, která vám sedí

Snažíme se vyhovět všem vašim potřebám a nabízíme tedy řešení pro pravidelné i pro nepravidelné návštěvy.

Jak často nás budete navštěvovat?

Detailní popis najdete v našem ceníku. Na většinu aktivit u nás můžete využívat i MultiSport kartu.

             

Registrujte se online

Online registrace není povinná, ale urychlíte odbavení při první návštěvě, můžete si permanentku koupit rovnou online nebo si můžete zarezervovat skupinovou lekci, saunu a další. Platbu MultiSport kartou vám k účtu rádi přiřadíme na recepci.

             

Potřebujete pomoct s tréninkem nebo si nevíte rady?

Nevíte si rady, jak začít s tréninkem ve fitku nebo chcete, aby vaše cvičení mělo konečně ten správný efekt? Můžete využít někoho z našich profesionálů.

Nejste si něčím jistí nebo potřebujete další informace, pak oslovte naši recepci. Speciální dotazy můžete směrovat rovnou na vedení.

             

Zůstaňte s námi v kontaktu

U nás se děje pořád něco nového. Nejdůležitější novinky vkládáme do aktualit na web, ale nejlepší přehled budete mít, když nás budete sledovat i na Instagramu a Facebooku.

      

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00