Jak začít?

Omrkněte, jak to u nás vypadá

Ujistěte se, že jsme pro vás ti praví. Projděte si naše prostory fitness i wellness ve virtuální prohlídce nebo přehledné mapce nebo prozkoumejte, jaký příběh za námi stojí. Pokud byste si stále nebyli jistí, sepsali jsme pro vás důvody, proč si vybrat právě nás.

Vyberte si možnost předplacení, která vám sedí

V našem ceníku najdete časové permanentky od měsíční po roční, univerzální kreditní permanentku, jednorázové vstupy i možnosti využití MultiSport karty. Vybrané permanentky platí i na saunu a vstupy do Fox Gymu.

Registrujte se online

Online registrace není povinná, ale urychlíte odbavení při první návštěvě, můžete si permanentku koupit rovnou online nebo si můžete zarezervovat skupinovou lekci, saunu, suchou masáž a další. Platbu MultiSport kartou vám k účtu rádi přiřadíme na recepci.

Potřebujete pomoct s tréninkem nebo si nevíte rady?

Nevíte si rady, jak začít s tréninkem ve fitku nebo chcete, aby vaše cvičení mělo konečně ten správný efekt? Pak oslovte jednoho z našich osobních trenérů. Nejste si něčím jistí nebo potřebujete další informace, pak oslovte naši recepci. Speciální dotazy můžete směrovat rovnou na vedení.

Zůstaňte s námi v kontaktu

U nás se děje pořád něco nového. Nejdůležitější novinky vkládáme do aktualit na web, ale nejlepší přehled budete mít, když nás budete sledovat i na Instagramu a Facebooku.

      

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00