Pavel Krois

Trenér a terapeut metody SM Systém

Jsem osobní trenér a terapeut metody SM Systém. Zaměřuji se především na všestranný a zdravý pohyb.

Jako bývalý fotbalista a sporťák tělem i duší mě sport provází celým mým životem. Tělo je dokonalý stroj, který bude fungovat pouze za předpokladu, že budeme respektovat určitá pravidla a procesy, které příroda už dávno vymyslela. Studium kondičního trenéra na FTVS a tříletá zkušenost u MUDr. Richarda Smíška v jeho rehabilitačním centru mi dali do života jasný směr a impuls. Propojení kondiční složky s rehabilitací.

Každý člověk je originál, proto každý z nás potřebuje odlišný přístup k tréninku. Přidanou hodnotou na mých trénincích je cvičení SM Systém (Spirální stabilizace páteře). Jedná se o rehabilitační a kondiční metodu, která je velice efektivní a má pozitivní vliv na naše tělo.

Společně se svými klienty pracujeme na tom, aby se ve svém těle cítili fajn a aby ho dokázali správně vnímat a ovládat.

Pokud je třeba, spolupracuji také s kvalitními lékaři a fyzioterapeuty. Budu se na Vás těšit.

Vzdělání

Časová dostupnost tréninků

Zde můžete vidět kalendář volných časových možností pro trénink. Prosím, vyberte si den a čas, který vám vyhovuje (je volný) a napište mi :-)

Pokud jste pro sebe nenašli vhodný volný termín, můžete mě samozřejmě kontaktovat i tak, možná ho najdeme společně nebo vám rád pomohu s případným výběrem jiného trenéra :-)

Kontakt

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00