Pavel Krois

Trenér a terapeut metody SM Systém

Sedíte osm a více hodin v práci?

Chcete se cítit dobře a zlepšit svou kondici?

Bolí Vás záda či klouby?

Pokud jste odpověděli ano alespoň na jednu z výše uvedených otázek, rozhodně čtěte dále.

Jako bývalý fotbalista a sporťák tělem i duší se musím neustále udržovat v dobré kondici. Tělo je dokonalý stroj, který bude fungovat pouze za předpokladu, že budeme respektovat určitá pravidla a procesy, které příroda už dávno vymyslela. Studium kondičního trenéra na FTVS a tříletá zkušenost u MUDr. Richarda Smíška v jeho rehabilitačním centru mi dali do života jasný směr a impuls. Propojení kondiční složky s rehabilitací.

Každý člověk je originál, proto každý potřebujeme něco jiného. Přidanou hodnotou na mých trénincích je cvičení SM Systém (Spirální stabilizace páteře). Jedná se o rehabilitační a kondiční metodu, která je velice efektivní a má pozitivní vliv na naše tělo.

Sám se věnuji fotbalu, cyklistice, plavání, tenisu, v zimě sjezdovkám a běžkám, ale nepohrdnu žádným sportem. Když cvičím, preferuji silový a funkční trénink, ale také gymnastiku.

Společně se svými klienty pracujeme na tom, aby se ve svém těle cítili fajn a aby ho také dokázali správně ovládat. Můžete mě vidět buďto ve fitku při osobním tréninku nebo na skupinovce SM Systému či TRX. Pokud je třeba, spolupracuji také s kvalitními lékaři a fyzioterapeuty. Budu se na Vás těšit!!

Vzdělání

Kontakt

Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So 9:00 - 20:00
Ne 10:00 - 22:00