Aktuality

18. 6. 2012  |  komentářů

Osobní tréninky fitness - nové trenérky

Nyní si u nás můžete vybrat ze tří profesionálních trenérů fitness. Od června máme v našem týmu dvě nové posily. Vyzkoušejte tréninky pod vedením Renaty Vlčkové a Martiny Skořepové. Tréninky vás naučí správně cvičit, nasměrují vás správnou cestou za cílem zhubnutí či tvarování postavy, pomohou zbavit bolestí zad a budou mít i mnoho dalších pozitivních účinků na vaši fyzickou a psychickou pohodu. Termíny cvičení je možné domluvit přímo s vybraným trenérem.

více


9. 5. 2012  |  komentářů

Nové lekce - funkční kruhový trénink

Rozšířili jsme pro Vás nabídku našich cvičení o další lekce - od 14.5. můžete vyzkoušet funkční kruhový trénink pod vedením trenéra Michala Malínského.

více


28. 3. 2012  |  komentářů

Nová řada ricochetových raket v prodeji

Nyní v prodeji nová řada ricochetových raket. Originální rakety Viber a Gladiator jsou určené pro závodní hráče a vycházejí z oblíbené modelové řady Raptor. Vhodné i pro náročné rekreační hráče. Rakety jsou lehké, dobře ovladatelné a odolné.

více


25. 3. 2012  |  komentářů

Facebookové stránky Světa pod Palmovkou!

Svět pod Palmovkou má nové facebookové stránky. Pokud se s námi spojíte, budete mít přístup k nejčerstvějším aktualitám a ostatním důležitým informacím. A nejen to... Stránky zobrazíte kliknutím zde.

více


18. 1. 2012  |  komentářů

Trenér Fitness

Vážení klienti, rádi bychom Vám představili našeho nového trenéra fitness Michala Malínského, který Vám bude po předešlé domluvě k dispozici v naší posilovně.

více


23. 6. 2011  |  komentářů

Rozšíření posilovny

22.června jsme posilovnu rozšířili o dva nové stroje - na posílování lýtek ve stoje na na bicepsy-v sedě. Také jsme přidali pár jednoruček, závaží na některé stroje, nový stojan, opravili potahy a pár dalších drobností.

více


3. 5. 2010  |  komentářů

FACEBOOK

Náš Ricochetový a sportovní klub Svět pod Palmovkou je na Facebooku. Přidejte se k nám!  :-)

více


1. 5. 2010  |  komentářů

Naši dlužníci

Sekce "naši dlužníci"

více


Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00