Aktuality

29. 8. 2012  |  aktualizováno 21. 9. 2012

Cvičení pro děti - novinky

10.9. se opět rozjíždí kurzy cvičení pro děti - Pohyb dětem. Zápisy jsou v plném proudu. Od září jsou v rozvrhu zařazeny i nové lekce cvičení pro nejmenší kojence 3-5 měsíců a jóga pro děti 4-6 let (první lekce zdarma). Popis kurzů naleznete zde.

více


27. 8. 2012

Od září opět rozšířený rozvrh

Od 10.9. jsme pro vás připravili opět rozšířený rozvrh lekcí. Sejdete se opět se svými oblíbenými instruktory a zařadili jsme i pár novinek. Náhled rozvrhu zde.

více


18. 7. 2012

Nyní součástí vybavení posilovny i TRX, kettlebelly a powerbagy

Nově jsme pro Vás do vybavení posilovny zařadili také TRX, ketllebelly a powerbagy. Pomocí unikátního závěsného systému TRX můžete procvičit nejen tzv. core (střed těla), ale téměř všechny svalové partie. A to vše vahou vlastního těla. Kettlebelly a powerbagy Vám umožní rozšířit trénink o novou škálu cviků. Zpestřete si trénink!

více


18. 6. 2012

Osobní tréninky fitness - nové trenérky

Nyní si u nás můžete vybrat ze tří profesionálních trenérů fitness. Od června máme v našem týmu dvě nové posily. Vyzkoušejte tréninky pod vedením Renaty Vlčkové a Martiny Skořepové. Tréninky vás naučí správně cvičit, nasměrují vás správnou cestou za cílem zhubnutí či tvarování postavy, pomohou zbavit bolestí zad a budou mít i mnoho dalších pozitivních účinků na vaši fyzickou a psychickou pohodu. Termíny cvičení je možné domluvit přímo s vybraným trenérem.

více


9. 5. 2012

Nové lekce - funkční kruhový trénink

Rozšířili jsme pro Vás nabídku našich cvičení o další lekce - od 14.5. můžete vyzkoušet funkční kruhový trénink pod vedením trenéra Michala Malínského.

více


28. 3. 2012

Nová řada ricochetových raket v prodeji

Nyní v prodeji nová řada ricochetových raket. Originální rakety Viber a Gladiator jsou určené pro závodní hráče a vycházejí z oblíbené modelové řady Raptor. Vhodné i pro náročné rekreační hráče. Rakety jsou lehké, dobře ovladatelné a odolné.

více


25. 3. 2012

Facebookové stránky Světa pod Palmovkou!

Svět pod Palmovkou má nové facebookové stránky. Pokud se s námi spojíte, budete mít přístup k nejčerstvějším aktualitám a ostatním důležitým informacím. A nejen to... Stránky zobrazíte kliknutím zde.

více


18. 1. 2012

Trenér Fitness

Vážení klienti, rádi bychom Vám představili našeho nového trenéra fitness Michala Malínského, který Vám bude po předešlé domluvě k dispozici v naší posilovně.

více


23. 6. 2011

Rozšíření posilovny

22.června jsme posilovnu rozšířili o dva nové stroje - na posílování lýtek ve stoje na na bicepsy-v sedě. Také jsme přidali pár jednoruček, závaží na některé stroje, nový stojan, opravili potahy a pár dalších drobností.

více


3. 5. 2010

FACEBOOK

Náš Ricochetový a sportovní klub Svět pod Palmovkou je na Facebooku. Přidejte se k nám!  :-)

více


Otevírací doba

Po-Pá  6:30 - 22:00
So-Ne 9:00 - 22:00